Union Berlín - Bayern (analýza + tip na zápas)

Union Berlín - Bayern (analýza + tip na zápas)

Vedoucí celek Bundesligy Bayern se představí na trávníku nováčka Union Berlín. Bayern má na kontě 55 bodů a vede tabulku o 4 body před druhým Dortmundem. V předešlých čtyřech zápasech vyhrál, a z chuti si v nich zastřílel. Získal ohromné skóre 15:3. Union Berlín je průběžně na 11. místě se ziskem 30 bodů. Jako nováček, je zatím zcela milým překvapením ligy. V předešlých 5-ti zápasech dokázal dvakrát vyhrát, dvakrát přehrát a jednou remizoval.

Bayern ještě nedávno okupoval myslím, že až 5. místo tabulky, ale semkl se a ukázal kvalitu. Celkově v první polovině sezóny se o 1. místo předháněli Bayern, Dortmund a Lipsko. Všechny tři zmíněné týmy se často střídaly na špici tabulky. Přímo se nabízely jeden druhému aby ho vystřídal, nakolik vždy některý z nich šokující zaváhal a ztratil levně body. Aktuálně se jeví Bayern být nejzkušenějším a nejvyrovnanějším celkem z tohoto tria. Osobně mu v této pozici nejvíce věřím na zisk titulu. Myslím, že si to po zbytek sezóny uhlídá a dá si pozor. Union Berlín nepodává vůbec špatné výkony. Klub se po dlouhých letech dostal do Bundesligy, a je vidět, že to myslí vážně. Bojují srdnatě a nikdo v klubu nepřipouští, že by měli hned po prvním roce sestoupit do 2. ligy.

Při pohledu na vzájemné zápasy vidím jen loňský ligový zápas, kde doma vyhrál favorizovaný Bayern 3:1. Hosté by měli ukázat kvalitu a neměly by mít s tímto soupeřem větší problém. Kurz na výhru hostí je nízký, tak zkusím sázku s lepším kurzem, která mi navíc přijde reálná. Věřím, že Bayern dokáže vstřelit gól v obou poločasech. Stejně věřím, že vyhraje.

Tip na zápas

Zápas: Union Berlín - Bayern
Soutěž:
Bundesliga
Čas zápasu: 17.05.2020 18:00
Tip:
Bayern dá gól v obou poločasech: Ano
Kurz: 1.67
Bookmaker: Tipsport

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma + 50 free spins

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 200 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

Dobrý den, za rok 2020 je nově zavedena povinnost platit daň z kurzových...
Zdanění kurzových sázek v ČR
asianodds sa da uplne v pohode. vsetko ide ako ma bez vpn.
BETVICTOR
Neviem ako sito myslel s tým blokovaný webom.
Potrebujem Radu
Copyright © 2011-2021 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt