Union Berlín - Bayern (analýza + tip na zápas)

Union Berlín - Bayern (analýza + tip na zápas)

Vedoucí celek Bundesligy Bayern se představí na trávníku nováčka Union Berlín. Bayern má na kontě 55 bodů a vede tabulku o 4 body před druhým Dortmundem. V předešlých čtyřech zápasech vyhrál, a z chuti si v nich zastřílel. Získal ohromné skóre 15:3. Union Berlín je průběžně na 11. místě se ziskem 30 bodů. Jako nováček, je zatím zcela milým překvapením ligy. V předešlých 5-ti zápasech dokázal dvakrát vyhrát, dvakrát přehrát a jednou remizoval.

Bayern ještě nedávno okupoval myslím, že až 5. místo tabulky, ale semkl se a ukázal kvalitu. Celkově v první polovině sezóny se o 1. místo předháněli Bayern, Dortmund a Lipsko. Všechny tři zmíněné týmy se často střídaly na špici tabulky. Přímo se nabízely jeden druhému aby ho vystřídal, nakolik vždy některý z nich šokující zaváhal a ztratil levně body. Aktuálně se jeví Bayern být nejzkušenějším a nejvyrovnanějším celkem z tohoto tria. Osobně mu v této pozici nejvíce věřím na zisk titulu. Myslím, že si to po zbytek sezóny uhlídá a dá si pozor. Union Berlín nepodává vůbec špatné výkony. Klub se po dlouhých letech dostal do Bundesligy, a je vidět, že to myslí vážně. Bojují srdnatě a nikdo v klubu nepřipouští, že by měli hned po prvním roce sestoupit do 2. ligy.

Při pohledu na vzájemné zápasy vidím jen loňský ligový zápas, kde doma vyhrál favorizovaný Bayern 3:1. Hosté by měli ukázat kvalitu a neměly by mít s tímto soupeřem větší problém. Kurz na výhru hostí je nízký, tak zkusím sázku s lepším kurzem, která mi navíc přijde reálná. Věřím, že Bayern dokáže vstřelit gól v obou poločasech. Stejně věřím, že vyhraje.

Tip na zápas

Zápas: Union Berlín - Bayern
Soutěž:
Bundesliga
Čas zápasu: 17.05.2020 18:00
Tip:
Bayern dá gól v obou poločasech: Ano
Kurz: 1.67
Bookmaker: Tipsport

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 3.000 Kč. Fortuna vám dá dalších 6.00 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

zdravím, na to slúži táto sekcia alternatívny link bet365
Zablokovaný účet na Bet365 (nedá sa doň prihlásiť)
J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku