Ukrajina - Finsko (analýza + tip na zápas)

Ukrajina - Finsko (analýza + tip na zápas)

Ve skupině D přivítá Ukrajina doma Finsko a pro oba celky to bude druhý zápas ve skupině. Domácí celek je v tomto měření sil favorit, protože získal cenný bod ve Francii.

V této skupině je pro mě jasný favorit Francie, ale jak jsme mohli vidět v předešlém zápase, tak doma zaváhala právě s Ukrajinou 1:1. Myslím si, že velmi důležitý bod pro Ukrajinu a taky mentální impulz. Domácí tým z předešlých 5-ti duelů jednou vyhrál, následně třikrát prohrál a jednou remizoval. Při pohledu na skupinu je pro mne Ukrajina asi největším adeptem na zisk 2. místa. Finsko se výrazně zlepšilo a vybojovalo si první účast na EURO, kde se ve skupině potká s Belgií, Dánskem a Ruskem. V předešlém zápase doma remizovalo 2:2 s Bosnou v zajímavém zápase. Finsko z předešlých 5-ti duelů třikrát vyhrálo, jednou prohrálo a jednou remizovalo. Podařilo se mu zvítězit 2:0 v přátelském utkání na půdě Francie. Tradičně se spoléhá na góly svého útočníka Pukkiho, kteří hájí barvy Norwiche v anglické Championship a i díky jeho zásahům se s největší pravděpodobností opět představí v Premier League. Finsko je určitě momentálně nepříjemný soupeř, ale myslím si, že doma má více šancí Ukrajina.

Ve vzájemné bilanci eviduji pouhé 2 zápasy a v obou případech vyhrála Ukrajina o branku. Myslím si, že doma by to mohla zvládnout i do třetice. Věřím domácímu celku, že zvítězí. Tipuji jednotku a v zápase by mohly padnout alespoň 2 branky.

Tip na zápas

Zápas: Ukrajina - Finsko
Soutěž:
Mistrovství světa - Kvalifikace
Čas zápasu: 28.03.2021 20:45
Tip:
1 and over 1.5
Kurz: 2.08
Bookmaker:Tipsport

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy