Ukrajina - Finsko (analýza + tip na zápas)

Ukrajina - Finsko (analýza + tip na zápas)

Ve skupině D přivítá Ukrajina doma Finsko a pro oba celky to bude druhý zápas ve skupině. Domácí celek je v tomto měření sil favorit, protože získal cenný bod ve Francii.

V této skupině je pro mě jasný favorit Francie, ale jak jsme mohli vidět v předešlém zápase, tak doma zaváhala právě s Ukrajinou 1:1. Myslím si, že velmi důležitý bod pro Ukrajinu a taky mentální impulz. Domácí tým z předešlých 5-ti duelů jednou vyhrál, následně třikrát prohrál a jednou remizoval. Při pohledu na skupinu je pro mne Ukrajina asi největším adeptem na zisk 2. místa. Finsko se výrazně zlepšilo a vybojovalo si první účast na EURO, kde se ve skupině potká s Belgií, Dánskem a Ruskem. V předešlém zápase doma remizovalo 2:2 s Bosnou v zajímavém zápase. Finsko z předešlých 5-ti duelů třikrát vyhrálo, jednou prohrálo a jednou remizovalo. Podařilo se mu zvítězit 2:0 v přátelském utkání na půdě Francie. Tradičně se spoléhá na góly svého útočníka Pukkiho, kteří hájí barvy Norwiche v anglické Championship a i díky jeho zásahům se s největší pravděpodobností opět představí v Premier League. Finsko je určitě momentálně nepříjemný soupeř, ale myslím si, že doma má více šancí Ukrajina.

Ve vzájemné bilanci eviduji pouhé 2 zápasy a v obou případech vyhrála Ukrajina o branku. Myslím si, že doma by to mohla zvládnout i do třetice. Věřím domácímu celku, že zvítězí. Tipuji jednotku a v zápase by mohly padnout alespoň 2 branky.

Tip na zápas

Zápas: Ukrajina - Finsko
Soutěž:
Mistrovství světa - Kvalifikace
Čas zápasu: 28.03.2021 20:45
Tip:
1 and over 1.5
Kurz: 2.08
Bookmaker:Tipsport

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.