Ukrajina – Anglie✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Ukrajina – Anglie✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Posledním čtvrtfinálovým soubojem bude v Římě duel mezi Ukrajinou a Anglií. Asi netřeba říkat, že kdo je obrovský favorit na postup dál. Ukrajina má ze všech dvojic nejvyšší kurz na postup.

Ukrajina postoupila ze skupiny z 3. místa se ziskem 3 bodů a s pasivním skóre. Úvodem prohrála s Nizozemskem 2:3 a podala výborný výkon. Následně zdolala Severní Makedonii 2:1 a ve třetím zápase skupiny prohrála 0:1 s Rakouskem po slabém výkonu. Svůj herní projev ale zlepšila a v osmifinále dokázala vyřadit Švédsko v prodloužení 2:1, přičemž zápas skončil remízou 1:1. Právě Švédsko bylo mírný favorit na postup. Anglie vyhrála skupinu a na úvod zdolala Chorvatsko těsně 1:0, následně pouze jen remizovala 0:0 se Skotskem a do třetice zdolala Česko také 1:0. V osmifinále dokázala v Londýně konečně vyřadit po výhře 2:0 odvěkého rivala z Německa, proti němuž měla moc špatnou bilanci. Anglie navíc konečně po pěti zápasech vstřelila více než jeden gól a právě proti silnému týmu. Anglie již nebude hrát doma ve Wembley, ale i tak je obrovský favorit na postup. Ukrajina bude zřejmě nepříjemný soupeř a bude chtít zaznamenat historický postup a úspěch.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných zápasů je lepší ve prospěch Anglie, které dvakrát vyhrála, dvakrát se body dělily a jednou vyhrála Ukrajina. Myslím si, že historický úspěch, jakým je vyřazení Německa z turnaje nakopne Anglii a Ukrajinu zdolá. Tipuji 2 a v zápase by mohly padnout alespoň 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Ukrajina – Anglie
Soutěž:
EURO - play-off
Čas zápasu: 03.07.2021 21:00
Tip:
2 and over 1.5
Kurz: 1.73
Bookmaker:Tipsport

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy