Turecko – Itálie ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Turecko – Itálie ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Otevíracím zápasem Evropského šampionátu ve fotbale bude souboj mezi domácí Itálií a Tureckem. Zápas se hraje v Římě a Italové budou obrovský favorit na zisk tří bodů a pro mě jsou také favorit skupiny.

Itálie se neprobojovala na předešlé MS v Rusku, což bylo v zemi smutným neúspěchem, neboť je známo, jakým náboženstvím je v Itálii fotbal. V kvalifikaci však nezaváhali a skupinu vyhráli suverénně se ziskem plných 30 bodů za 10 výher. Italové neprohráli neuvěřitelných 27 zápasů v řadě a naposledy prohráli ještě v září 2018 s Portugalskem. Nedávno v přípravě zdolali San Marino 7:0 a hladce také Česko 4:0. Ve skupině se na EURU utká se Švýcarskem, Walesem a Tureckem. Zajímavá a vyrovnaná skupina, kde Itálie kvalitativně vyčnívá. Turecko zahrálo kvalifikaci perfektně, skončilo na 2. místě a potrápilo také Francii, tehdy čerstvých mistrů světa, se kterými vyhráli a remizovali. Turecko má nadějnou generaci hráčů a dobře rozjelo i kvalifikaci na MS, kde zdolalo například Nizozemsko. Budou se spoléhat na kanonýra a veterána Yilmaze, který vystřílel titul v Ligue 1 pro Lille. Turecko v přípravě před šampionátem zdolalo 2:1 Ázerbájdžán, remizovalo 0:0 s Guineou a 2:0 zdolalo Moldavsko.

Vzájemné bilance z předešlých 5-ti duelů je lepší ve prospěch Itálie, která vyhrála dvakrát a třikrát se zrodila remíza. Jedná se však již o moc staré zápasy, takže aktuální kádry jsou úplně jiné. Věřím, že Italové v domácím prostředí od úvodu vyvinou na soupeře tlak a podaří se jim skórovat již v 1. poločasu, alespoň jednou. Tipuji, že Itálie vstřelí v 1. poločasu alespoň jeden gól.

Tip na zápas

Zápas: Turecko – Itálie
Soutěž:
EURO
Čas zápasu: 11.06.2021 21:00
Tip:
Počet gólů týmu v 1. poločasu: Itálie over 0.5
Kurz: 1.71
Bookmaker: Tipsport

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.