Turecko – Česko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Turecko – Česko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V sobotu nastoupí v přípravném zápase fotbalisté Česka na horké půdě Turecka. Mírný favorit v tomto měření sil je domácí výběr, ale já očekávám těsný výsledek.

Ani jedna z reprezentací se nedokázala probojovat na brzy začínající MS v Kataru. Turecko má aktuálně lepší formu, co se týká předchozích zápasů než Česko, ale to hrálo náročné souboje v Lize A, zatímco Turecko jen v Lize C. Domácí tým z předchozích 5-ti duelů zaznamenal 3 výhry, remízu a prohru. Remíza doma 3:3 s Lucemburskem a prohra 1:2 na Faerských Ostrovech nejsou pro Turky dobrou vizitkou. Ve středu zdolali v přípravě zlepšující se Skotsko 2:1, přičemž v zápase byli podstatně lepším týmem. Český celek se po čtyřech prohrách z Ligy národů s těžkými soupeři naladil ve středu vysokým vítězstvím doma nad Faerskými Ostrovy 5:0. Při své reprezentační premiéře zahvězdil Chytil, který dal hattrick.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti duelů je o trochu lepší pro Turecko, které má na kontě tři výhry, zatímco Česko dvě. Očekávám vyrovnaný zápas a zkusím tip, že oba dají v zápase gól a více.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Turecko – Česko
Súťaž:
Přípravné zápasy
Čas zápasu: 19.11.2022 18:00
Tip:
Oba dají gól
Kurz: 1.79
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.