Troyes – PSG ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Troyes – PSG ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Startuje další sezóna francouzské Ligue 1 a top favorit ligy PSG se představí na stadionu nováčka z Troyes. Jasný favorit na výhru jsou hosté, kteří mají mnohem kvalitnější kádr a větší sílu na všech postech.

Co se domácí ligy týče, tak PSG má jasný cíl a tím je znovu získat ligový titul, který překvapivě v předešlé sezóně získalo Lille. PSG jaksi proti tomuto soupeři ztrácí dech a nedaří se mu proti němu, protože před pár dny PSG opět prohrál s Lille 0:1 ve finále francouzského Superpoháru. Nepříjemný vstup do nové sezóny v podání PSG, který si bude chtít napravit chuť proti nováčkovi a získat povinné 3 body. PSG před sezónou získal 3 výrazné posily a jimi jsou: Ramos, Hakimi a Wijnaldum. PSG v přípravě odehrál 5 duelů, z toho 3 vyhrál a dvakrát remizoval. Troyes skončil v předešlé sezóně Ligue 2 na 1. místě a před sezónou tenhle klub odehrál 6 přípravných duelů, ale moc se mu nedařilo, protože zvítězil jenom jednou, dvakrát remizoval a třikrát prohrál. Nováček nemá nejlepší formu a proti síle PSG to může mít místy velice těžké.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je dominantní ve prospěch PSG, který vyhrál všech 5 duelů. Znovu věřím hostům, že zvítězí a v hezčím kurzu zkusím tip, že PSG dá gól v obou poločasech.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Troyes – PSG
Súťaž:
Ligue 1
Čas zápasu: 07.08.2021 21:00
Tip:
PSG dá gól v obou poločasech: Ano
Kurz: 1.81
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.