Trnava – Maccabi Tel Aviv ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Trnava – Maccabi Tel Aviv ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V EKL se představí Trnava, která doma do třetice přivítá poměrně nepříjemného soupeře z Izraele a bude jím Maccabi Tel Aviv. Hosté jsou v zápase mírný favorit a také na celkový postup.

Trnavě se dosud v EKL podařilo postoupit přes 2 předkola a vyřadila na úvod tým z Malty, kterým byla Mosta FC. I když venku prohrála 2:3, tak doma vyhrála 2:0. Následně narazila na silnější tým z Rumunska, kterým byl Sepsi a Trnavě se po úvodní remíze 0:0 nedávali v odvetě velké šance. Trnava byla totiž doma podstatně horším týmem a směrem dopředu byla hodně nevýrazná. Trnava ale překvapila a po remíze 1:1 postoupila na penalty dál. V domácí lize zdolala na úvod 2:0 Pohroní, ale v předešlém kole podlehla nečekaně 1: 2 venku Senici. Tel Aviv mezi sezónami odehrál pouhé 2 přípravné duely, přičemž jeden prohrál a druhý vyhrál. V předešlém předkole LM vyřadil Sutjeska z Černé Hory, když venku remizoval 0:0 a doma vyhrál 3:1. Nedávno prohrál finále izraelského Superpoháru 0:2 s Maccabi Haifa.

Tyto 2 týmy se setkali v přípravném utkání v roce 2017 a tehdy jasně triumfoval Tel Aviv 3:0. Myslím si, že soupeř je na přibližně stejné úrovni jako předešlé Sepsi. Zkusím v tomhle zápase tip, že oba dají gól a věřím, že Trnava odehraje lepší domácí duel než proti Sepsi.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Trnava – Maccabi Tel Aviv
Súťaž:
Evropská konferenční liga UEFA – kvalifikace
Čas zápasu: 05.08.2021 20:15
Tip:
Oba dají gól
Kurz: 1.83
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.