Třinec – Sparta Praha ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Třinec – Sparta Praha ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Ve 37. kole české hokejové Extraligy je na programu souboj dvou rivalů. Mistrovský Třinec přivítá na domácím ledě Spartu a doma bude mírným favoritem.

Oba kluby se utkaly ve finále předešlého ligového ročníku a z titulu se těšil Třinec, který se Spartou předvedl pěkné souboje. Aktuálně se podle představ nedaří ani jednomu z týmů, ale hlavně Sparta je dosud velkým zklamáním sezóny. Domácí "oceláři" jsou zatím na 5. místě se ziskem 27 bodů, když z předešlých 5-ti duelů prohráli třikrát a dvakrát vyhráli. Na vedoucí Pardubice ztrácejí 17 bodů. V předchozím kole doma rozdrtily 8:0 Kladno a možná to domácí pořádně nastartuje. Sparta je na předposledním místě se ziskem 21 bodů a táhne sérii 5 proher v řádném hracím čase, takže nebodovala už pořádně dávno. Tabulka je vyrovnaná a stále může bojovat o play-off, ale to se bude muset pořádně zlepšit.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti duelů je poměrně jasná pro Třinec, který má na kontě 4 výhry a jednu Spartu. V nové sezóně se utkali pouze jednou a v říjnu uspěl doma Třinec 4:2. Zkusím věřit, že hosté se u rivala pochlapí a tipuji, že 1. třetina nebo zápas skončí remízou.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Třinec – Sparta Praha
Súťaž:
Extraliga
Čas zápasu: 16.11.2022 17:00
Tip:
Výsledek 1. třetiny nebo zápasu: Remíza
Kurz: 1.93
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.