Trabzonspor - Galatasaray (analýza + tip na zápas)

Trabzonspor - Galatasaray (analýza + tip na zápas)

Šlágrem kola v turecké nejvyšší soutěži bude zápas dvou ambiciózních týmů. Trabzonspor doma přivítá Galatasaray. Rozdíl v tabulce mezi těmito kluby je 6 bodů a mírným favoritem jsou hosté.

Domácí celek je průběžně na 8. místě se ziskem 20 bodů a po špatném úvodu sezóny pomalu stoupá v tabulce nahoře. Trabzonspor neprohrál už 7 zápasů v řadě, přičemž si připsal 4 výhry a 3 remízy, takže forma domácího celku je dobrá. Hosté jsou na 2. místě se ziskem 26 bodů a mají stejně bodů, jako vedoucí Alanyaspor. Z předešlých 5-ti duelů dokázali třikrát vyhrát, jednou remizovat a jednou přehrát. Galatasaray, Besiktas a Fenerbahce jsou nejsilnější týmy v Turecku a aktuálně jsou v těsném závěsu. Hosté jsou určitě větší favorit na přední pozice, jak Trabzonspor, ale ani jim se nevyhnuly zbytečné zaváhání. Domácí celek je však tým, se kterým je třeba počítat a předešlé roky se zařadil mezi špičku turecké ligy. Proto domácích nevidím v tomto měření sil bez šance.

Bilance vzájemných zápasů těchto 2 celků je velmi vyrovnaná, když si oba týmy připsaly na konto po 2 výhry a jednou se body dělily. Trabzonspor má momentálně lepší formu jako hosté. Zkusím proto tip v stále slušném kurzu, že domácí tým v zápase neprohraje. Hrám 1X.

Tip na zápas

Zápas: Trabzonspor - Galatasaray
Soutěž: Super Lig
Čas zápasu: 26.12.2020 17:00
Tip: 1X
Kurz: 1.65
Bookmaker:iFortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.