Tottenham - Manchester Utd (analýza + tip na zápas)

Tottenham - Manchester Utd (analýza + tip na zápas)

Atraktivní šlágr 30. kola Premier League se uskuteční mezi domácím Tottenhamem a Man. United. Domácí celek je průběžně na 8. místě s počtem bodů 41. Hostům momentálně patří 5. místo se ziskem bodů 45. Bodový rozdíl jsou aktuálně jen čtyři body, ale rozdíl v aktuální formě vidím větší. Pojďme se na to podívat blíže.

Tottenhamu se vůbec nedaří, přičemž s předešlých tří duelů získal jen bod. Navíc vypadl po penaltách v poháru s Norwichem. Aktuálně vnímám absenci zraněných hráčů Son a Kane jako velký problém. Tottenham navíc vypadl hladce v LM s Lipskem, a nezopakuje tak finále z předešlého ročníku této soutěže. United dokola kritizovaný tým aktuálně podává ale lepší výkony, a konečně můžeme najít slova chvály. V předešlých 5-ti zápasech "ďáblové" neprohráli, navíc v předchozím kole opět zdolali rivala City doma 2:0. Také hladce vyřadili v poháru Derby na jeho hřišti. Aktuální forma tedy hovoří ve prospěch hostí. United čeká ještě před tímto zápasem souboj EL v Linci

Ve prospěch hostí mluví také pozitivní statistika vzájemných soubojů s Tottenhamem. Až čtyřikrát vyhrál United, a jen jednou dokázali vyhrát domácí. Aktuálně se hostům daří slušně, a navíc se mi líbí herní projev nové akvizice klubu Fernandese, který zapadl do kádru velmi dobře. Budu v této sázce věřit hostům, a myslím si, že mají potenciál na zisk tří bodů. Pro odvážnější je možnost zkusit sólo dvojku, no já však budu opatrnější, a zkusím tip, že United vyhraje první poločas, nebo zápas.

Tip na zápas

Zápas: Tottenham - Manchester Utd
Soutěž:
Premier League
Čas zápasu: 15.03.2020 17:30
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Manchester Utd
Kurz: 1.83
Bookmaker:Tipsport