Tottenham - Manchester Utd (analýza + tip na zápas)

Tottenham - Manchester Utd (analýza + tip na zápas)

Atraktivní zápas se odehraje v rámci 31. kola Premier League, kde domácí Tottenham přivítá Manchester United. V tomto měření sil nevidím jasnějšího favorita, ale většina sázejících věří více hostům.

O dominanci City někdy jindy, i když jsem se na toto téma nejednou vyjádřil. Zbytek tabulky je však podstatně vyrovnanější. United patří 2. místo se ziskem 60 bodů a z předešlých 5-ti duelů dvakrát remizoval, následně třikrát vyhrál. Uspěl také v úvodním zápase čtvrtfinále Evropské ligy na půdě Granady po výhře 2:0 a v odvetě bude mít doma výhodu. Kdo se potřebuje snažit více je Tottenham, kterému patří 6. místo se ziskem 49 bodů a má několik přímých konkurentů v boji o LM, nebo EL. Chelsea má na 5. místě 51 bodů, skvěle hrající West Ham na 4. místě 54 bodů a Leicester na 3. místě 56 bodů. Tyto kluby jsou těsně nad Tottenhamem a stejně veselé to je i z opačné strany tabulky, kde sedmý Liverpool má 49 bodů a osmý Everton 47 bodů. Tottenham z předešlých 5-ti duelů třikrát vyhrál, jednou prohrál a v předchozím kole remizoval 2:2 v nevýrazném Newcastlu. Všechny tyto celky se mohou probojovat do LM a naopak nemusí si zahrát ani EL. Nejlépe ze zmíněných týmů to má rozehrané United, takže tenhle zápas bude důležitější pro domácí.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti zápasů těchto dvou týmů je lepší pro United, který třikrát vyhrál, jednou se body dělily a předešlý zápas Tottenham vyhrál na Old Trafford vysoko 6:1. Jakož i kurzy namlouvají, duel by mohl být vyrovnaný a proto zkusím tip, že 1. poločas, nebo zápas skončí remízou.

Tip na zápas

Zápas: Tottenham - Manchester Utd
Soutěž:
Premier League
Čas zápasu: 11.04.2021 17:30
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Remíza
Kurz: 1.73
Bookmaker:Tipsport

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy