Tottenham - Everton (analýza + tip na zápas)

Tottenham - Everton (analýza + tip na zápas)

V rámci 1. kola nové sezóny Premier League přivítá Tottenham doma Everton. Zápas ve kterém je domácí tým poměrně jasný favorit, alespoň podle kurzů, ale hosté mají také svoji kvalitu.

Tottenham obsadil v předešlé sezóně 6. místo, takže Liga mistrů se v této sezoně hrát nebude. Útěchou může být alespoň Evropská liga a její skupinová fáze. Domácímu celku se v této sezóně nepodařilo těžit v Lize mistrů, jako v předešlé, kde dokráčal až do finále. Eveton obsadil v uplynulé sezoně 12. místo, tento tým však každoročně hraje pod své možnosti. Soupiska týmu je mého názoru kvalitnější, jako jsou výkony na hřišti. Aktuálně podepsali zajímavou posilu Jamese Rodrigueze, který hostoval z Realu v Bayernu, ale nedokázal se prosadit trvalejší do základu. Tento šikovný hráč má stále co nabídnout a měl by být přínosem v týmu. Myslím si, že Everton v tomto měření sil nemusí být bez šance na bod.

Co se týče vzájemných soubojů těchto dvou týmů, lépe je na tom domácí celek, který, třikrát vyhrál a dvakrát se zrodila remíza. Domácí tým je sice favoritem, ale já zkusím hrát tip, že oba celky skórují.

Tip na zápas

Zápas: Tottenham - Everton
Soutěž:
Premier League
Čas zápasu: 13.09.2020 217:30
Tip: Oba dají gól
Kurz:
1.77
Bookmaker: Tipsport