Tottenham - Chelsea (analýza + tip na zápas)

Tottenham - Chelsea (analýza + tip na zápas)

Šlágrom22. kola Premier League bude městské derby dvou odvěkých rivalů z Londýna. Tottenham v tomto atraktivním zápase přivítá Chelsea a oba celky jsou navíc sousedy v tabulce.

Oba týmy jsou zatím na místech, s nimiž nemohou být hráči, trenéři a vedení spokojené. Domácí celek je na 6. místě se ziskem 33 bodů. Z předešlých 5-ti duelů dvakrát prohrál, dvakrát vyhrál a jednou remizoval. Tottenham nedávno opět podlehl Liverpoolu a následně v předchozím kole prohrál tak trochu nečekaně v Brightonu 0:1. Tottenham svého času v úvodu sezóny chvíli vedl ligu, ale to je aktuálně již velmi vzdálená skutečnost. Chelsea je na 7. místě a má stejný počet bodů jako domácí tým. Z předešlých 5-ti duelů má identickou bilanci, když dvakrát vyhrála, dvakrát prohrála a jednou remizovala. Na rozdíl od svého protivníka se v předchozím kole naladila vítězně a doma zdolala 2:0 Burnley. Zajímavý zápas nás čeká, stejný počet bodů obou týmů, stejná bilance zápasů a bude to městské derby. Co víc si přát.

Vzájemná bilance zápasů těchto dvou týmů je lepší pro Chelsea, která si připsala na konto 3 výhry, jednou vyhrál Tottenham a jednou se body dělily. V tomto zápase těžko hledat favorita, protože očekávám dost vyrovnaný souboj. Zkusím tip, že oba dají alespoň gól v zápase.

Tip na zápas

Zápas: Tottenham - Chelsea
Soutěž:
Premier League
Čas zápasu: 04.02.2021 21:00
Tip:
Oba dají gól
Kurz: 1.69
Bookmaker:Tipsport

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.