Tottenham – Aston Villa ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Tottenham – Aston Villa ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V dalším zápase Premier League se představí doma Tottenham a přivítá Aston Villu. Domácí celek je favorit na zisk tří bodů a stále má teoretickou šanci na LM, ale hlavně bojuje o účast v EL.

Tottenham neprožívá nejvydařenější sezónu a bude v ní bez trofejí. Aktuálně se tenhle tým nachází na 6. místě se ziskem 59 bodů a z předešlých 5-ti duelů třikrát vyhrál, jednou prohrál a jednou remizoval. Pokud by chtěl domácí celek postoupit do LM, musel by vyhrát zbývající 2 zápasy a spoléhat se na zakopnutí Liverpoolu a Chelsea, což je dost nepravděpodobné, protože na 4. místo ztrácí až 5 bodů. Proto to aktuálně vidím na účast Tottenhamu v EL v příští sezoně. Navíc Liverpool má o bod více a čekají ho ještě 3 zápasy s lehčími soupeři. Aston Villa patří mezi průměr Premier League a patří jí 11. místo se ziskem 49 bodů. Z předešlých 5-ti duelů tento klub vyhrál pouze jednou, dvakrát prohrál a dvakrát remizoval. Myslím si, že hosté měli lepší první polovinu sezóny a tehdy sídlili v tabulce výše. Aston Villa již nehraje o nic, protože nemůže postoupit do EL a ani vypadnout a právě pro to by měla být motivace na straně domácího týmu, pro který je tenhle duel důležitější.

Bilance z předešlých 5-ti zápasů je jednoznačně lepší pro Tottenham, který vyhrál 5 předešlých duelů a na Aston Villu to umí, navíc až ve čtyřech případech dokázal vyhrát o 2 branky. Věřím domácím, že to zvládnou a tipuji 1.

Tip na zápas

Zápas: Tottenham – Aston Villa
Soutěž:
Premier League
Čas zápasu: 19.05.2021 19:00
Tip:
1
Kurz: 1.61
Bookmaker: iFortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.