Tottenham - Arsenal (analýza + tip na zápas)

Tottenham - Arsenal (analýza + tip na zápas)

V Premier League se v oodohrá atraktivní londýnské derby mezi domácím Tottenhamem a hostujícím Arsenalem. Nebude to ale žádný souboj o špici tabulky. Domácí tým je aktuálně až na 10. místě se ziskem 48 bodů. Hostům patří 8. místo se ziskem 50 bodů. Oba celky se budou ještě snažit v tabulce vyšplhat výše a zachránit konec sezóny.

Ani pro jeden z těchto týmů to zatím není vydařená sezóna. Oba kluby jednoznačně mají ambice pomýšlet na jiné příčky, na jakých se nacházejí v tomto čase. Tottenham nezopakoval úspěch v LM z loni, navíc to tak vypadá, že v další sezóně si tuto soutěž ani nezahraje. Z předešlých 5-ti duelů dokázal dvakrát vyhrát, dvakrát remizovat a jednou prohrál. Jak sami vidíte, velmi kolísavá forma. Arsenal má před jeho soupeřem 2 body náskok, ale také to není žádná sláva. Přece jen je blíž, když na 4. místo ztrácí 9 bodů, což je také dost. Spíše to vidím pro oba celky na boj o Evropskou ligy, ale ani v tomto boji se Wolves a Sheffield nevzdají levně. Arsenal z předešlých 5-ti duelů třikrát vyhrál, jednou prohrál a jednou remizoval. Znamená to, že má o něco lepší formu jako domácí tým.

Vzájemná bilance těchto konkurentů je poměrně vyrovnaná, když dvakrát vyhrál Tottenham, jednou vyhrál Arsenal a dvakrát se body dělily. Právě 2 nejčerstvější zápasy skončily remízou. Zkusím tomuto trendu věřit i do třetice, proto zkusím tip, že 1. poločas, nebo zápas skončí remízou. Forma a postavení v tabulce také nasvědčuje, že by se mohlo jednat o vyrovnaný souboj.

Tip na zápas

Zápas: Tottenham - Arsenal
Soutěž:
Premier League
Čas zápasu: 12.07.2020 17:30
Tip: Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Remíza
Kurz:
1.74
Bookmaker: Tipsport