Tottenham – Arsenal ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Tottenham – Arsenal ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Dalším atraktivním soubojem 22. kola v anglické Premier League bude derby dvou klubů z Londýnu. Tottenham doma přivítá rivala Arsenal a zápas nemá výraznějšího favorita.

Oba týmy v tabulce dělí pouze 2 body, ale aktuálně je na tom lépe Arsenal, který má zatím 35 bodů a jeho forma se v uplynulých týdnech zlepšila. Série čtyř výher v řadě pro Arsenal však skončila trochu nešťastně, v předchozím kole v domácím duelu s vedoucím City, jelikož prohrál 1:2. Arsenal sice vedl, ale červená karta zápas ovlivnila a City duel otočilo gólem z nastaveného času. Cíl pro hosty je v této sezóně jasný a to je skončit v nejlepší čtyřce ligy a zahrát si Ligu mistrů. Tottenhamu se aktuálně také nedaří špatně a jeho výkonnost šla vzhůru. Patří mu 6. místo se ziskem 33 bodů a z předchozích 5-ti duelů dvakrát remizoval a třikrát prohrál. V předchozím kole vybojoval výhru díky pozdnímu gólu z 97. minuty ve Watfordu. Cíl domácího týmu je stejný jako ten, který má Arsenal.

Vzájemná bilance z předchozích 5-ti duelů je dost vyrovnaná, ale z výhry se třikrát těšil domácí tým a dvakrát vyhrál Arsenal. Poměrně dávno vzájemné měření sil neskončilo remízou, ale teď se očekává velmi vyrovnaný duel a proto zkusím tip, že 1. poločas nebo zápas skončí dělbou bodů.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Tottenham – Arsenal
Súťaž:
Premier League
Čas zápasu: 16.01.2022 17:30
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Remíza
Kurz: 1.67
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.