TNS – Plzeň ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

TNS – Plzeň ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Plzeň se představí v dalším předkole EKL ve Walesu na trávníku TNS, respektive souboj se odehraje na neutrálním stadionu v Cardiffu. Jasný favorit na výhru jsou hosté.

Velšský klub skončil v tamní lize na 2. místě. V předešlém předkole vyřadil tým z Litvy a byl jím Kauno Zalgris. TNS v úvodním souboji vyhrál venku 5:0 a doma 5:1, což byl jednoznačný triumf. Řekl bych, že až nečekaně snadnou kořistí byl tým z Litvy. Plzeň je však kvalitou někde úplně jinde a karta se zřejmě obrátí. Pokud se podívám na zápasy Plzně v této sezóně a v přípravě před sezónou, tak odehrála 10 duelů, z nichž 9 vyhrála a jednou remizovala, takže formu má perfektní. Plzeň v předchozím kole prošla přes náročnější překážku z Běloruska, kterou byl Brest a zdolala ho dvakrát 2:1. Odstartovala výborně rovněž v domácí soutěži, když zdolala doma 2:1 Mladou Boleslav a vyhrála stejně 2:1také v předešlém kole na trávníku Bohemky. Zdá se, že výsledek 2:1 se stal jakýmsi oblíbeným pro Plzeň, ale hlavní je, že 3 body jsou vždy doma.

Tyto 2 kluby se nikdy nestřetli, takže v premiéře věřím více Plzni, která by měla venku vyhrát, i když soupeř bude jistě houževnatý jako ostrovní týmy bývají. Zkusím však tip v hezkém kurzu, který je trochu odvážnější. Tipuji, že Plzeň dá gól v obou poločasech.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: TNS – Plzeň
Súťaž:
Evropská konferenční liga UEFA – kvalifikace
Čas zápasu: 05.08.2021 20:45
Tip: Plzeň dá gól v obou poločasech: Ano
Kurz: 2.28
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.