Tampa Bay – Montreal ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Tampa Bay – Montreal ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V noci z pondělí na úterý našeho času startuje ostře sledované finále NHL. Série začíná v Tampě, která je favorit na zisk trofeje v této finálové sérii a rovněž je favorit také v zahajovacím domácím zápase.

Tampa má mimořádně vyrovnaný a kvalitní tým s množstvím individualit. Není náhodou, že loni získala Stanley Cup a v této sezóně se jí podařil málo vídaný kousek, když opět postoupila do finále, kde je velká šance, že titul obhájí. V základní části skončila Tampa na 3. místě ve své centrální divizi a základní část ukončila třemi prohrami. V play-off se již tradičně nastartovala a v osmifinále zdolala svého souseda Floridu 4:2 na zápasy. Ve čtvrtfinále vyřadila Carolinu 4:1 na zápasy. Florida i Carolina skončili přitom v tabulce na druhém a 1. místě před Tampou. V semifinále se zopakovala série z loni s Islanders a opět se radovala Tampa, která uspěla těsně 4:3. Montreal je obrovským překvapením, protože v základní části severní divize skončil až na 4. místě se sérií pěti proher, která nevěstila, že by Montreal měl zajít tak daleko. V osmifinále vyřadil svého rivala a favorita Toronto 4:3 na zápasy, ve čtvrtfinále si poradil s Winnipegem nečekaně hladce 4:0 a do třetice vyřadil největšího favorita z dané trojice Las Vegas 4:2. Vegas před tím vyřadilo silné Colorado a jen málokdo čekal, že ho ještě někdo na cestě do finále zastaví. Montreal si zahraje finále poprvé od roku 1993.

Zajímavý je pohled na vzájemné zápasy a na bilanci zápasů, která vyznívá hodně špatně pro Montreal, který má s Tampou před finále katastrofální bilanci. Od roku 2016 se tyto týmy setkali 15 krát a jen dvakrát vyhrál Montreal. Kvalita, zkušenosti a sebevědomí jsou na straně Tampy. Montreal se může spoléhat na soudržnost a bojovnost, díky které se dostal až do finále. Navíc bude mít extra motivaci zabojovat proti neoblíbenému soupeři a konečně ho zdolat opakovaně. Já ale věřím Tampě a tipuji 1.

Tip na zápas

Zápas: Tampa Bay Lightning – Montreal Canadiens
Soutěž:
NHL - play-off
Čas zápasu: 29.06.2021 02:00
Tip:
1
Kurz: 1.84
Bookmaker:Tipsport

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy