Švýcarsko – Slovensko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Švýcarsko – Slovensko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Slovensko se v A skupině představí ve svém čtvrtém zápase proti nepříjemnému Švýcarsku. Slovensko je zatím snad největším překvapením turnaje a mladému týmu se daří nad očekávání.

Oba celky odehrály na turnaji shodně po 3 zápasy, ale lépe jsou na tom Slováci, kteří mají na kontě plných 9 bodů za 3 výhry. Slovensko v úvodu zdolalo 5:2 Bělorusko a v tomhle zápase bylo jasně lepším týmem, což potvrdilo také brankami. Následovalo povinné vítězství nad Británií 2:1, i když chudé. Škoda nevyužitých šancí, ale skvěle chytal brankář Britů a podstatné jsou 3 body. Do třetice přidalo cennou výhru 3:1 nad silným Ruskem a zrodilo se tak několikáté překvapení na těchto MS. Famózní výkon Slovenska a dovolím si tvrdit, že pokud by tenhle mladý tým podal v každém zápase stejný výkon, mohl by si na těchto MS troufnout na každého. Švýcarsko na úvod porazilo nečekaně vysoko Česko 5:2 a pak přidalo povinnou, ale chudou výhru nad Dánskem 1:0. Do třetice přišla studená sprcha od Švédska, které po dvou prohrách muselo konečně zabrat a Švýcaři prohráli 0:7. Tato drtivá prohra by mohla švýcarský tým poněkud otupit a vyvést z formy před utkáním se Slovenskem. Švýcarsko bylo v předešlých šampionátech katem Slovenska v boji o 4. místo a v podstatě ho vždycky přeskočilo.

Slovensko prohrálo se Švýcarskem předešlých 6 duelů a naposledy vyhrálo v roce 2016, což je už pořádně dlouho. Favorit duelu je opět Švýcarsko, i když kurz již mírně klesl. Tato negativní bilance by se konečně mohla zlomit a povzbuzeni Slováci by konečně mohli získat proti tomuto soupeři body.

Tip na zápas

Zápas: Švýcarsko – Slovensko
Soutěž:
Mistrovství světa v hokeji 2021
Čas zápasu: 27.05.2021 15:15
Tip:
X2
Kurz: 1.92
Bookmaker: Tipsport

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.