Švýcarsko - Německo (analýza + tip na zápas)

Švýcarsko - Německo (analýza + tip na zápas)

Souběžně hrajícím zápasem ve skupině 4 bude sousedské derby ve kterém Švýcarsko přivítá favorizované Německo. Více se v tomto měření sil věří hostům, ale domácí tým má také vysokou kvalitu.

Švýcarsko v úvodním zápase skupiny hrálo na Ukrajině, kde prohrálo 1:2. Možná to nazvat malým překvapením, protože mírný favorit zápasu byly právě hosté. Domácí celek však vyhrál zaslouženě, v zápase byl totiž aktivnější. Tuto prohru budou chtít proto odčinit domácím zápasem proti Němcům, ale soupeř je kvalitnější. Německo v šlágru doma v úvodním zápase smolně remizovalo 1:1 se Španělskem, nakolik vyrovnávající gól zřejmě padl z ofsajdu v pozdní 96 minutě, přičemž byly oficiálně nastaveny 4 minuty. V zápase byly mírně lepším týmem, ale na 3 body to nestačilo. Nyní je čeká zápas venku, ale Švýcarsko by mělo navzdory domácímu prostředí být alespoň podle kurzů podstatně lehčí oříšek. Nemusí to tak být, právě proto, že Švýcaři mají nulu na kontě a musí zabrat.

Bilance vzájemných zápasů těchto dvou celků vyznívá poměrně jasně ve prospěch hostujícího týmu, který třikrát vyhrál, jednou se body dělily a v předešlém zápase vyhrálo Švýcarsko doma po přestřelce 5:3. Myslím si, že domácí tým se také vynasnaží, proto by 1. poločas, nebo zápas mohl skončit remízou.

Tip na zápas

Zápas: Švýcarsko - Německo
Soutěž:
UEFA Liga Národů - Liga A
Čas zápasu: 06.09.2020 20:45
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Remíza
Kurz: 1.74
Bookmaker: Tipsport

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy