Švýcarsko – Německo ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Švýcarsko – Německo ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Sousedské derby nabídne také čtvrtfinále mezi Švýcarskem, které se setká se Německem. Favorit na postup je Švýcarsko, které na turnaji předvedlo dosud vysoce kvalitní výkony.

Švýcarsko skončilo ve skupině A na 2. místě se ziskem 15 bodů a skóre 27:17. Předběhlo tak Česko, Švédsko, země s nimiž se počítalo, že skončí před ním. Švýcarsko vyhrálo nad Českem, Dánskem, Slovenskem, Běloruskem a Británií. Prohrálo s Ruskem a se Švédskem. Na turnaji sice prohrálo vysoce 0:7 se Švédskem, ale reputaci si napravilo výhrou nad Slovenskem 8:1 a Běloruskem 6:0. Německo muselo o postup bojovat do poslední chvíle a nemělo nic v kapse. Podařilo se mu však zdolat domácí Lotyšsko 2:1 a zajistit si postup. Ve skupině skončilo na 3. místě se ziskem 12 bodů a skóre 22:14. Na turnaji třikrát po sobě vyhrálo s Itálií, Norskem, Kanadou a prohrálo s Kazachstánem, Finskem a USA. V posledním zápase skupiny vyhrálo nad Lotyšskem jak jsem zmiňoval. Skupina B byla ohromně zamotaná a o posledních postupujících se rozhodovalo až v poslední hrací den, neboť ve hře o postup z 3 a 4. místa byly stále až 4 týmy.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných zápasů je jednoznačná ve prospěch Švýcarska, které čtyřikrát vyhrálo, z toho dvakrát v prodloužení a jednou vyhrálo Německo. Švýcaři podali na turnaji zatím přesvědčivější výkony a věřím, že vyhrají. Tipuji 1 a v zápase by mohly padnout alespoň 3 branky.

Tip na zápas

Zápas: Švýcarsko – Německo
Soutěž:
Mistrovství světa v hokeji 2021 – play-off
Čas zápasu: 03.06.2021 15:15
Tip:
1 and over 2.5
Kurz: 1.81
Bookmaker: Tipsport

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.