Švýcarsko – Itálie ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Švýcarsko – Itálie ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Šlágr skupiny C se odehraje v Basileji, kde Švýcarsko přivítá doma čerstvé mistry Evropy, kterými jsou Italové. Hosté jsou v zápase favorit, ale domácí jim to určitě neulehčí, nakolik mají také značnou kvalitu.

Největší favorit na vítězství ve skupině jsou Italové a skupinu zatím vedou se ziskem 10 bodů a mají odehrané 4 zápasy. Na úvod zdolali doma Severní Irsko 2:0, následně vyhráli v Bulharsku 2:0 a do třetice vyhráli v Litvě také 2:0. Plný bodový zisk a čisté konto skončilo v předešlém zápase doma, kde Itálie senzačně pouze remizovala s Bulharskem 1:1 a nevyužila drtivou střeleckou převahu proti svému soupeři, jehož určitě měla zdolat. Švýcarsko má za sebou jen dva odehrané duely, které vyhrálo. Výhra 3:1 v Bulharsku a mizerní domácí výhra 1:0 s Litvou. Švýcarsko se nedávno setkalo s Itálií ve skupině na EURU a v Římě prohrálo 0:3, takže svému soupeři má co vracet a určitě ho bude chtít připravit o body. Uvidíme, jak se Italové zmobilizují po domácím nečekaném zaváhání s Bulhary.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je lepší pro hosty, kteří dvakrát vyhráli a třikrát se zrodila remíza. Pokaždé se zrodily těsné výsledky, až na předešlý zmíněný duel 3:0. Myslím si, že v tomhle zápase se trefí oba mužstva a tipuji, že oba dají gól.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Švýcarsko – Itálie
Súťaž:
Mistrovství světa – kvalifikace
Čas zápasu: 05.09.2021 20:45
Tip: Oba dají gól
Kurz: 1.86
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.