Švédsko – Ukrajina ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Švédsko – Ukrajina ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Poslední osmifinálové dvojici pořídí souboj mezi Švédskem a Ukrajinou, který se odehraje v Glasgowě. Jedná se o méně zvučnou dvojici jako například v předešlém případě a já očekávám poměrně vyrovnaný duel.

Švédsko dokázalo nečekaně vyhrát svou skupinu před Španělskem a Polskem. Švédsko na úvod v Seville odolalo velké převaze domácího Španělska a ukradlo cenný bod za remízu 0:0. Následně pozdním gólem z penalty zdolalo Slovensko 1:0, které však svou pasivitou k výsledku dopomohlo. V závěrečném utkání skupiny zdolalo Polsko 3:2 gólem z nastaveného času, když už Polsko hrálo postupový vabank, který nevyšel. Ukrajina na úvod odehrála svůj nejlepší zápas na turnaji, když v Amsterdamu proti favorizovanému Nizozemsku zdramatizována zápas a z 0:2 rychle vyrovnala na 2:2, bohužel opět v závěru inkasovala a prohrála 2:3. Následně zdolala Severní Makedonii 2:1 a do třetice po špatném výkonu prohrála 0:1 s Rakouskem. Postoupila tak z 3. místa ze ziskem tří bodů a s pasivním skóre. Oba celky mají svou kvalitu, ale tým Švédska mi přijde kompaktnější a stabilnější, co se týče výkonnosti a na turnaji byl zatím přesvědčivější.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných zápasů je lepší ve prospěch Ukrajiny, která čtyřikrát vyhrála, z toho dvakrát po penaltách a jednou vyhrálo Švédsko. Přesněji tedy 2 výhry Ukrajiny, 2 remízy a výhra Švédska. Mírný favorit je teď Švédsko, s čímž souhlasím a proto zkusím tip, že Švédsko vyhraje alespoň jeden poločas.

Tip na zápas

Zápas: Švédsko – Ukrajina
Soutěž:
EURO - play-off
Čas zápasu: 29.06.2021 21:00
Tip:
Švédsko vyhraje alespoň jeden poločas: Ano
Kurz: 1.76
Bookmaker:Tipsport

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy