Švédsko - Slovensko (analýza + tip na zápas)

Švédsko - Slovensko (analýza + tip na zápas)

Slovensko nastoupí v následujícím zápase proti favorizovanému Švédsku, které však může na turnaji předčasně skončit ve skupině. Slovensko má k postupu podstatně blíž, ale nemá stále nic jisté.

Oba celky ještě ve skupině odehrají stejně po 2 zápasy. Slovensko je po sobotní výhře nad Dánskem opět na čele tabulky se ziskem 12 bodů a má skóre 13:12. Stejný počet bodů po 5-ti odehraných duelech má na kontě i Rusko, ale má horší vzájemný duel se Slováky. Proti Dánsku rozhodlo Slovensko v závěru 3. třetiny, když dokázalo překonat brankáře soupeře a zpečetilo výhru 2:0, která byla mimořádně důležitá a potřebná pro zachování si šanci na postup. Slovenský mladý výběr si poradil i bez potrestáné dvojice Rosandič a Pospíšil, která by však již proti Švédům měla být k dispozici. Švédsko je zatím jenom na 6. místě se ziskem 6 bodů, přestože má skóre 16:10 díky drtivé výhře nad Švýcarskem. Bodů má však málo a zápas proti Slovensku bude pro Švédsko existenční. Pokud by i tenhle zápas vyhrálo, tak v posledním zápase skupiny ho čeká další silný soupeř Rusko. Švédové si cestu do čtvrtfinále zkomplikovali úvodními dvěma prohrami s outsidery a zkaženou 3. třetinou proti Česku, kterou prohráli nepochopitelně 0:4. Švédsko potřebuje vyhrát oba tyto nároční zápasy a bude tak pod tlakem.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je dominantní ve prospěch Švédska, které vyhrálo všechny tyto zápasy. Švédové jsou favorit také v tomhle měření sil, ale zatím na turnaji s výjimkou debaklu Švýcarska a dvou třetin proti Česku nepředvádějí nic moc. Slovensko si je vědomo, že z tohoto duelu potřebuje alespoň bod a věřím, že bude houževnatě bojovat. Zkusím, že Slovensko nepřehraje 1. třetinu.

Tip na zápas

Zápas: Švédsko - Slovensko
Soutěž:
Mistrovství světa v hokeji 2021
Čas zápasu: 30.05.2021 19:15
Tip:
Výsledek 1. třetiny: Neprohra Slovensko
Kurz: 1.65
Bookmaker:Tipsport

TOP sázkové kanceláře v ČR a bonusy
Sázková kancelářVstupní bonus + peníze zdarmaZískat bonus
50.000 Kč + 150 Kč zdarma Registrovat se
600 Kč + 300 Kč zdarma Registrovat se
2.000 Kč + 200 Kč zdarma Registrovat se
5.000 Kč + 500 Kč zdarma Registrovat se
10.000 Kč + 500 + 500 Kč zdarma Registrovat se