Švédsko - Francie (analýza + tip na zápas)

Švédsko - Francie (analýza + tip na zápas)

Dalším zápasem v Lize A, který se bude souběžně hrát ve skupině 3 bude zápas Švédska s Francií. V tomto souboji bude favoritem úřadující mistr světa Francie, který má aktuálně asi nejsilnější tým v Evropě.

Francie dokázala ovládnout předešlé MS v Rusku a získat titul. Podařilo se jim uspět také v kvalifikaci na EURO, ale nedokázali vyhrát skupinu, jak se očekávalo. Pokořilo je Turecko, které dokázalo doma vyhrát a venku uhrát cennou remízu. V předešlém ročníku Ligy národů skončilo na 2. místě za Nizozemskem, přičemž za sebou nechali Německo. Švédsko se za předešlé roky moc zlepšilo. V kvalifikaci na EURO skončili také na 2. místě za favorizovaným Španělskem. Svou skupinu Ligy B předešlého ročníku vyhráli a tak právem postoupili do Ligy A, kde si síly změří s nejlepšími. Švédský tým má kompaktní defenzivu, když v 4 předešlých duelech nedostalo ani gól.

Vzájemná bilance zápasů těchto týmů je lepší ve prospěch hostí, kteří třikrát vyhráli, ale dvakrát dokázalo vyhrát také Švédsko. V předešlé kvalifikaci o MS dokázali oba celky vyhrát na svém trávníku 2:1. Více věřím hostům, ale myslím si, že domácí tým má schopnost vstřelit také gól. Hrám, že oba dají gól v zápase.

Tip na zápas

Zápas: Švédsko - Francie
Soutěž:
UEFA Liga Národů - Liga B
Čas zápasu: 05.09.2020 20:45
Tip:
Oba dají gól
Kurz: 1.94
Bookmaker: iFortuna

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy