St. Gilloise – Club Bruggy ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

St. Gilloise – Club Bruggy ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Minulý týden se rozběhla také nejvyšší fotbalová soutěž v Belgii, kde se 1. kolo neobešlo bez překvapení, které se odehrály na úkor favoritů. Bruggy se představí u nováčka v St. Gilloise.

Bruggy vstupují do nové sezóny v pozici obhájce titulu a největší konkurenti by měly být Anderlecht, Antverpy a Genk. Bruggy v přípravě odehráli 7 duelů s bilancí 4 výhry, remíza a 2 prohry. Zahráli si i finále Superpoháru, kde doma zdolali v napínavém zápase Genk 3:2. Do ligové sezóny však vstoupili nejistě, když doma remizovali 2:2 s Eupen, což je velké překvapení, nakolik Eupen patřil loni k nejslabším celkem ligy. Domácí celek se však jeví být v pohodě a skvělé formě. V přípravě nelenil a odehrál porci 9 duelů s bilancí 7 výher a 2 remízy. V úvodním kole navíc dokázal uspět na trávníku Anderlechtu 3:1, takže klobouk dolů. Myslím si, že domácí tým může být pořádně namotivovaní proti velkému favoritovi zápasu a tenhle zápas může mít náboj.

Oba celky se setkali v poháru ještě v roce 2006 a tehdy doma vyhráli 2:0 Bruggy. Podruhé se setkali loni v přípravném zápase, kde Bruggy uspěli 3:2. I když se domácí celek jeví být ve formě, kvalita stále zůstává na straně hostů, kteří se po předchozím zakopnutí určitě zkoncentrují. Tipuji 2.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: St. Gilloise – Club Bruggy
Súťaž:
Jupiler League
Čas zápasu: 01.08.2021 13:30
Tip:
2
Kurz: 1.68
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.