Spezia - AC Miláno (analýza + tip na zápas)

Spezia - AC Miláno (analýza + tip na zápas)

Vedoucí tým Serie A AC Milán se představí v roli favorita na trávníku nováčka Spezie. V tomto souboji se očekává výhra hostujícího celku a zisku tří bodů v boji o titul.

AC Milán hraje v této sezoně nejlepší za poslední roky a asi jen málokdo čekal, že bude lídrem ligy se ziskem aktuálních 49 bodů. Jeho náskok je ovšem těsný, nakolik jeho městský rival Inter má jen o 2 body méně. Právě proto si AC nemůže dovolit zaváhat v takovém souboji, jaký ho čeká na trávníku nováčka. Z předešlých 5-ti duelů AC čtyřikrát vyhrálo a jednou prohrálo doma s Atalantou 0:3. V předchozím kole doma deklasovali 4:0 Crotone a domácí tým se po krátkém výpadku opět může spoléhat na góly veterána Zlatana. Spezia je zatím na 16. místě se ziskem 21 bodů a nepočíná si zatím úplně nejhůř. Nad pásmem sestupu má zatím náskok 6 bodů. Z předešlých 5-ti duelů dvakrát prohrála, jednou remizovala a dvakrát vyhrála. V předchozím kole si Spezia připsala na konto celkem cenné vítězství, když vyhrála na hřišti Sassuola 2:1. Domácí celek bude určitě povzbuzen touto výhrou, ale kvalita je na straně soupeře.

Ve vzájemné bilanci zápasů eviduji 2 souboje, které vyhrálo poměrně jasně AC Milán, v obou případech doma. Do třetice očekávám výhru hostů, kteří svou kvalitou a ambicemi musí outsidera převýšit. Hraju výhru AC a v zápase by mohly padnout alespoň 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Spezia - AC Miláno
Soutěž:
Serie A
Čas zápasu: 13.02.2021 20:45
Tip:
2 and over 1.5
Kurz: 1.76
Bookmaker:iFortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.