Sparta Praha – Slavia Praha (analýza + tip na zápas)

Sparta Praha – Slavia Praha (analýza + tip na zápas)

V Česku se o víkendu odehraje fotbalová bitva o Prahu. V derby zápase přivítá Sparta Praha doma Slavii a bude to souboj vedoucího celku s druhým celkem ligy. Tento šlágr by měl nabídnout fotbal, jak se patří na souboj nejlepších týmů ligy.

Slavia aktuálně vede ligu se ziskem 23 bodů a v tomto ročníku ještě neprohrála. Navíc ji zdobí skvělé skóre 27:3. Z předešlých 5-ti duelů dokázala čtyřikrát vyhrát a jednou remizovat. Zmiňovaná remíza se zrodila v předchozím kole, kdy Slavia hrála doma nerozhodne 1:1 s Brnem. Určitě jsou to ztracené 2 body, ale Slavia se soustředila na zápas Evropské ligy, který doma zvládla bravurně 3:0 a postoupila do vyřazovací části. Sparta je momentálně také ve velmi dobré formě. Po předešlé sezóně konečně zabrala od úvodu soutěže. Víme, že předešlé ročníky se trápila a pohybovala se v příčkách, které pro Spartu nebyly zvykem. Domácímu týmu patří průběžné 2. místo se ziskem 21 bodů a z předešlých 5-ti duelů Sparta třikrát vyhrála a dvakrát prohrála. Uvidíme jak bude Sparta naladěná po vypadnutí z Evropské ligy, jelikož po červené kartě ztratila náskok 1:0 a prohrála v Lille 1:2 v závěru zápasu. I z tohoto pohledu budou hosté jistě lépe naladěni do tohoto souboje. Sparta musí rychle zapomenout na neúspěch z EL, pokud si chce napravit chuť v tomto atraktivním souboji proti odvěkému rivalovi.

Bilance předešlých 5-ti zápasů těchto celků je lepší pro Slavii, která třikrát vyhrála a dvakrát se zrodila remíza. Sparta už dost dlouho čeká na vítězství nad svým rivalem. V domácím prostředí by mohla být nepříjemným soupeřem. Pokud by Sparta vyhrála, posunula by se na 1. místo právě před Slavii. Očekávám vyrovnaný duel, proto zkusím tradičně tip, že 1. poločas, nebo zápas skončí remízou.

Tip na zápas

Zápas: Sparta Praha - Slavia Praha
Súťaž:
1. Liga
Čas zápasu: 06.12.2020 18:30
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Remíza
Kurz: 1.73
Bookmaker: Tipsport

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy