Sparta Praha – Sigma Olomouc ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Sparta Praha – Sigma Olomouc ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V sobotu startuje také nejvyšší fotbalová soutěž v Česku a podíváme se na zápas domácí Sparty Praha, která přivítá Olomouc. Sparta vstoupí do zápasu jako velký favorit a očekává se domácí vítězství.

Sparta skončila loni na pěkném 2. místě za městským rivalem Slavií a v aktuální sezóně se bude snažit Slavii zkomplikovat cestu za obhajobou titulu. Aktuálně má Sparta povinnosti v předkole Ligy mistrů, kde bojuje o postup s Rapidem Vídeň. V úvodním zápase Sparta prohrála ve Vídni 1:2 po ne dobrém 2. poločasu a v odvetě, která se hraje o týden bude mít co dělat. Generálkou na tenhle duel bude právě souboj s Olomoucí, který v předešlé sezoně skončil na 9. místě a v aktuální jsou jeho ambice dostat se výše. Přípravné duely Sparty jsem rozepisoval v předešlé analýze s Rapidem, takže se podíváme na bilanci Olomouce. Hosté odehráli 7 přípravných duelů a zaznamenali 4 výhry po sobě. Následně však přišla prohra a 2 remízy, takže forma Olomouce se trošku zasekla. Hosté přijedou do Prahy a mohou se soustředit na zápas proti Spartě, zatímco ta si musí síly rozložit i do odvety s Rapidem.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti duelů je lepší pro Spartu, která třikrát vyhrála, jednou vyhrál Olomouc a jednou se zrodila remíza. Domácí tým je favorit a mohl by navázat na skvělý závěr předešlé sezóny a zvítězit. V předešlých duelech těchto dvou týmů padalo dost gólů a proto zkusím tip, že Sparta vyhraje a v zápase padnou alespoň 3 góly.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Sparta Praha – Sigma Olomouc
Súťaž:
1. Liga
Čas zápasu: 24.07.2021 19:00
Tip:
1 and over 2.5
Kurz: 1.90
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.