Sparta Praha - Plzeň (analýza + tip na zápas)

Sparta Praha - Plzeň (analýza + tip na zápas)

Po městském derby proti Slavii čeká Spartu další náročný, ale atraktivní duel doma proti dalšímu velkému rivalovi Plzni. Sparta se po zimní přestávce hledá, a výkony nepotěšila své příznivce. Aktuálně jí patří až 9. místo se ziskem 35 bodů, což je určitě zklamáním. Plzeň je v opačné situaci, patří mu 2. místo se ziskem 50 bodů, a aktuálně se mu daří velmi dobře.

Sparta v předešlých 5-ti duelech nedokázala vyhrát. Třikrát remizovala, a dvakrát prohrála. Opět ztratila body s týmy, které by za normálních okolností měla porazit. Rozhodně se od domácího týmu očekává boj o jiné příčky, jako je tomu například dnes. Paradoxně nejblíže k vítězství byla Sparta v předchozím kole na trávníku Slavie, ale inkasovala vyrovnávací gól v pozdní 93. minutě, a to musí velmi hněvat. Takový cenný triumf by tím opět mohl nastartovat na vítěznou vlnu, ale nestalo se. Slavia má sice na kontě 58 bodů, ale po zimní přestávce to výsledkově sláva není. Naopak Plzni se daří, a předešlé čtyři duely vyhrála se skóre 10:1, takže o formě Plzně momentálně pochybovat nemusíme. Navzdory lepší formě Plzně, je mírný favorit podle kurzů Sparta..

Vzájemné zápasy těchto dvou rivalů vyznívají lépe pro Plzeň, která třikrát vyhrála, jednou vyhrála Sparta, a jednou se body dělily. Je třeba říci, že v předešlých čtyřech duelech vždy vyhrál domácí tým - třikrát Plzeň a jednou Sparta. Další zajímavost je, že v těchto čtyřech duelech dokázal vždy vstřelit góly jen domácí tým. Myslím si, že tato statistika se tentokrát poruší, a oba celky mají potenciál skórovat. Sparta bude hrát doma, a určitě se vynasnaží přetnout negativní šňůru, a hosté jsou předešlé kola střelecky aktivní. Volím sázku, že oba celky dají alespoň po gólu.

Tip na zápas

Zápas: Sparta Praha - Plzeň
Soutěž:
1. Liga
Čas zápasu: 15.03.2020 17:00
Tip:
Oba dají gól
Kurz: 1.68
Bookmaker:Tipsport

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 3.000 Kč. Fortuna vám dá dalších 6.00 Kč na vaše sázky.

Betano bonus

300 Kč zdarma + 3.000 Kč bonus

Sázejte v nové sázkové kanceláři s českou licencí.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

Slovenská recenzia stávkovej kancelárie TIPOS športové stávky + informácie...
ETipos bonus a recenzia
Slovenská recenzia stávkovej kancelárie Niké + informácie o bonuse
Niké bonus a recenzia
Urcite pomoze...
účet u Tipsportu