Sparta Praha - Plzeň (analýza + tip na zápas)

Sparta Praha - Plzeň (analýza + tip na zápas)

V druhém semifinále Českého poháru na sebe narazí Sparta a Plzeň. Půjde tedy o konfrontaci dvou rivalů, která by měla nabídnout napínavý souboj o postup do finále. Sparta bude mít výhodu domácího prostředí. Soupeř do finále vzejde z druhé dvojice Liberec - Olomouc.

Aktuálně mají oba tyto celky výbornou formu a v domácí lize táhnou vítězné série. Sparta o víkendu zvítězila 2:0 v Slovácku, připsala si tak už páté vítězství v řadě. Plzeň také dokázala vyhrát 1:0 v Olomouci. Oba celky se tak dobře naladili na vzájemný a důležitý duel. Sparta na cestě do semifinále postupně vyhrála 2:1 v Jihlavě, později 4:0 v Budějovicích, no a na závěr doma deklasovala 5:0 Ostravu. Plzeň narazila na své cestě na lehčích soupeřů z nižších lig. Úvodem doma zdolali 3:1 Hlučín, později zdolali 4:3 Chlumec na jeho trávníku. Do třetice doma zdolali 4:2 prvoligovou Mladou Boleslav. Aktuálně jsou oba týmy velmi silné s kompaktní obranou a produktivním útokem.

Ve vzájemných zápasech má jasně navrch Plzeň, která z předešlých 5-ti duelů dokázala čtyřikrát vyhrát. Loni na jaře vyhrála doma jednou Sparta. Plzeň tak dokázala využít předešlé špatné období Sparty, která na tom byla herně špatně. Aktuálně si myslím, že půjde o vyrovnaný zápas, kde by alespoň jeden poločas mohl skončit remízou. Zkusím proto tip, že první poločas, nebo zápas skončí remízou.

Tip na zápas

Zápas: Sparta Praha - Plzeň
Soutěž:
MOL Cup
Čas zápasu: 17.06.2020 20:15
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Remíza
Kurz:
1.66
Bookmaker:Tipsport

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy