Sparta Praha - Ostrava (analýza + tip na zápas)

Sparta Praha - Ostrava (analýza + tip na zápas)

Ve skupině o titul se představí Sparta Praha na domácím trávníku, která přivítá hosty z Ostravy. Domácímu týmu aktuálně patří 3. místo se ziskem 53 bodů. Ostrava je na posledním 6. místě se ziskem 45 bodů. Rozdíl v tabulce není vysoký, ale rozdíl ve formě je značný.

Radost dívat se na formu Sparty v těchto časech. Tento tým je po špatných výkonech a výsledcích jakoby vyměněn. Sparta táhne sérii 7 výher v řadě. V předchozím kole si snadno doma poradila 4:1 s Libercem. Domácímu celku jde o důležité 3. místo, nakolik mu zajišťuje účast v Evropské lize. Na toto místo stále může za jistých okolností pomýšlet také Ostrava. Hosté ale momentálně nemají oslnivou formu, když z předešlých 5-ti duelů dvakrát prohráli, dvakrát remizovali a jen jednou vyhráli. Myslím, že Sparta je aktuálně herně a také výkonnostně na velké vlně pohody. Proto si nemyslím, že právě hosté by neměli prolomit tuto úspěšnou šňůru.

Co se týče vzájemných zápasů, tak v této konfrontaci je na tom jednoznačně lépe Sparta, která až čtyřikrát vyhrála a jednou zápas skončil remízou. Budu věřit domácímu týmu, že ještě potáhne tuto vydařenou sérii dalším vítězstvím. V zápase by mohly padnout alespoň 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Sparta Praha - Ostrava
Soutěž:
1. Liga - skupina o titul
Čas zápasu: 23.06.2020 20:00
Tip:
1 and over 1.5
Kurz: 1.81
Bookmaker:iFortuna

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy