Sparta Praha - Ostrava (analýza + tip na zápas)

Sparta Praha - Ostrava (analýza + tip na zápas)

Ve skupině o titul se představí Sparta Praha na domácím trávníku, která přivítá hosty z Ostravy. Domácímu týmu aktuálně patří 3. místo se ziskem 53 bodů. Ostrava je na posledním 6. místě se ziskem 45 bodů. Rozdíl v tabulce není vysoký, ale rozdíl ve formě je značný.

Radost dívat se na formu Sparty v těchto časech. Tento tým je po špatných výkonech a výsledcích jakoby vyměněn. Sparta táhne sérii 7 výher v řadě. V předchozím kole si snadno doma poradila 4:1 s Libercem. Domácímu celku jde o důležité 3. místo, nakolik mu zajišťuje účast v Evropské lize. Na toto místo stále může za jistých okolností pomýšlet také Ostrava. Hosté ale momentálně nemají oslnivou formu, když z předešlých 5-ti duelů dvakrát prohráli, dvakrát remizovali a jen jednou vyhráli. Myslím, že Sparta je aktuálně herně a také výkonnostně na velké vlně pohody. Proto si nemyslím, že právě hosté by neměli prolomit tuto úspěšnou šňůru.

Co se týče vzájemných zápasů, tak v této konfrontaci je na tom jednoznačně lépe Sparta, která až čtyřikrát vyhrála a jednou zápas skončil remízou. Budu věřit domácímu týmu, že ještě potáhne tuto vydařenou sérii dalším vítězstvím. V zápase by mohly padnout alespoň 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Sparta Praha - Ostrava
Soutěž:
1. Liga - skupina o titul
Čas zápasu: 23.06.2020 20:00
Tip:
1 and over 1.5
Kurz: 1.81
Bookmaker:iFortuna