Sparta Praha - Opava (analýza + tip na zápas)

Sparta Praha - Opava (analýza + tip na zápas)

Favorizovaná Sparta přivítá v rámci 29. kola na domácím trávníku Opavu. Oba celky jsou momentálně v úplně jiné situaci a formě. Sparta je na 5. místě se ziskem 44 bodů. Opava je předposlední se ziskem 20 bodů. Domácí celek bude v tomto měření sil jednoznačným favoritem.

Vypadá to tak, že Sparta se po zoufalé sérii výsledků posbírala. Nevýraznou šňůru remíz a proher vystřídaly 3 výhry v řadě. Z těchto 3 duelů si Sparta odnesla velmi příznivé skóre 8:1. Aktuálně tento celek nemůže konkurovat v tabulce dvojici Plzeň a Slavia, ale důležité body potřebuje sbírat nadále, protože soupeři jsou v patách. V předchozím kole dokázala Sparta vyhrát v malém městském derby v Bohemians těsně 1:0, navíc Bohemians táhly šňůru 4 výher v řadě. Opava bojuje o záchranu, protože jí hrozí sestup. Hosté v předešlých 5-ti duelech třikrát remizovali a dvakrát prohráli. Na výhru už čeká nějaký ten čas. Osobně si myslím, že si na ni ještě bude muset počkat minimálně 1 zápas, nakolik domácí tým je momentálně rozjetý.

Co se týče vzájemných zápasů, navrch má jasně Sparta, která dokázala vyhrát všech 5 předešlých duelů. Aktuální situace v tabulce naznačuje, že domácí favorit by měl opět zvítězit. Hosté se mohou snažit, ale já budu věřit domácímu celku, že vyhraje. Hraji výhru Sparty doma v handicapu alespoň o 2 góly v lepším kurzu.

Tip na zápas

Zápas: Sparta Praha - Opava
Soutěž:
1. Liga
Čas zápasu: 10.06.2020 18:00
Tip:
Sparta Praha HCP (-1.5)
Kurz: 1.61
Bookmaker:Tipsport

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 3.000 Kč. Fortuna vám dá dalších 6.00 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

zdravím, na to slúži táto sekcia alternatívny link bet365
Zablokovaný účet na Bet365 (nedá sa doň prihlásiť)
J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku