Sparta Praha – Karviná ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Ve 3. kole české nejvyšší fotbalové soutěže přivítá doma Sparta Praha v roli favorita Karvinou. Domácí celek bude určitě chtít do třetice zvítězit a udržet si prvenství v tabulce.

Sparta je po úvodních dvou kolech v domácí lize stoprocentní, když zdolala 3:2 doma Olomouc a v Liberci vyhrála vysoce 5:0. I největší konkurenti Sparty, kterými jsou Slavia a Plzeň mají na kontě shodně po 6 bodů. Sparta však bojuje na dvou frontách, když se snaží probojovat do skupiny LM, což se jí po předešlé domácí prohře 0:2 proti silnému Monaku vzdálilo. Právě odvetný zápas ve Francii čeká na Spartu po zápase s Karvinou, ale bude to moc náročné. Myslím si, že hráči Sparty si uvědomují tíhu situace, protože postup je již málo reálný a tak se v domácím zápase proti Karviné šetřit nebudou. Karviná obsadila v předešlé sezóně 12. místo a vyhnula se boji o záchranu. Průběžně je po dvou kolech na 10. místě se ziskem dvou bodů za 2 remízy. Úvodem remizovala v Pardubicích 2:2 a následně doma hrála remízu 1:1 s nováčkem ligy Hradcem Králové. Do Prahy cestuje v roli velkého outsidera.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je jednoznačně lepší pro domácí celek, který vyhrál 4 předešlé souboje a jednou vyhrála Karviná. Spartě se podařilo většinou Karvinou zdolat rozdílem alespoň dvou gólů a tenhle tip zkusím v lepším kurzu opět. Tipuji, že Sparta vyhraje v handicapu, tedy alespoň o 2 góly.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Sparta Praha – Karviná
Súťaž:
1. Liga
Čas zápasu: 07.08.2021 16:00
Tip:
Sparta Praha HCP (-1.5)
Kurz: 1.81
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.