Sparta Praha - Celtic (analýza + tip na zápas)

Sparta Praha - Celtic (analýza + tip na zápas)

V nabité skupině H přivítá Sparta doma skotský Celtic. Spartu v této skupině lze považovat za outsidera, ale aktuálně je na tom lépe, než její soupeř. V tomto zápase bude Sparta mírným favoritem na triumf.

Domácí tým má ve skupině kromě Celticu ještě AC Milán a francouzské Lille. Zmíněné 2 týmy jsou pro mě favorité na postup. Spartě patří zatím 3. místo se ziskem 3 bodů, když v předchozím kole nečekaně vysoko vyhráli v Glasgove 4:1. Nejprve doma prohráli hladce 1:4 s Lille a následně prohráli 3:0 v Miláně. Největším zklamáním je zatím Celtic, který z předešlých 3 zápasů dokázal uhrát jen jediný bod za remízu 2:2 v Lille a patří mu právem poslední 4. místo v tabulce. Kromě toho doma prohrál 1:3 s Milánem a 1:4 se Spartou. Hlavně pro hosty bude tento duel existenční z hlediska postupu. Domácímu celku kurz pomalu klesá, ale myslím si, že to nebude mít tak jednoduché, jak tomu bylo v předešlém zápase. Osobně jsem čekal od Celticu, že s Milánem budou favority ve skupině.

Tyto 2 celky se zatím setkali třikrát. V těchto duelech se zrodily 2 výhry Sparty a 1 výhra Celticu. Kromě zmíněného předchozího vítězství Sparty 4:1 v EL se dvakrát jednalo o přípravné zápasy. Aktuálně mi přijde domácí celek v lepší formě, ale hosté mají kvalitu a zkušenosti. Navíc tento duel určí jejich další šance na postup. Většina tipérů věří Spartě, s čímž souhlasím, ale zkusím opatrnější tip, že Sparta vyhraje 1. poločas, nebo zápas.

Tip na zápas

Zápas: Sparta Praha - Celtic
Soutěž:
Evropská liga
Čas zápasu:
26.11.2020 18:55
Tip: Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Sparta Praha
Kurz:
1.78
Bookmaker:Tipsport

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

Zdravim , nie na surebety to nevyuzivam . Vyuzivam to na valuebety
Vykup uctov
Ide o to že slovenské nechcem používať a za a zahranične som mal bet365 ale...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
nejde to, ale dnes mi prišiel e-mail na tom pracujú, tak verím, že čoskoro...
Overovacia appka Bet365