Sparta Praha – AC Milán (analýza + tip na zápas)

Sparta Praha – AC Milán (analýza + tip na zápas)

Ve skupině H se Sparta doma rozloučí s Evropskou ligou v zápase s AC Milán. Domácímu celku už nejde o postup, ale bude chtít překvapit giganta v prestižním zápase.

Na 1. místě ve skupině je Lille, které získalo zatím 11 bodů a ještě ve skupině neprohrálo. Právě Lille v předešlém zápase zatarasilo cestu Sparty do vyřazovací fáze vítězstvím 2:1. Zápas se pro Spartu vyvíjel velmi dobře, když dlouho vedla v zápase 1:0, ale červená karta se ukázala být osudová a francouzský tým otočil stav utkání na konečných 2:1 a postoupil dál. Milánu patří 2. místo a jeho domácí zápas proti Celticu se také vyvíjel špatně od úvodu, kdy rychle prohrával už 0:2, ale dokázal perfektně otočit stav na konečných 4:2. Sparta byla po 2 prohrách na dně tabulky, ale následně dokázala dvakrát přesvědčivě zdolat Celtic, a zůstala tak ve hře o postup, bohužel nestačilo to. V prvním měření sil doma vyhrálo Milán nad Spartou hladce 3:0. O víkendu Sparta navíc prohrála rozdílem třídy doma v derby zápase se Slavií 0:3 a určitě jí to nepřidá na pohodě. Domácímu celku se jinak v předešlých měsících konečně dařilo, tak uvidíme jak se vzpamatují z předešlých dvou proher.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných zápasů těchto celků je lepší pro Milán, které třikrát vyhrálo a dvakrát se body dělily. Více věřím hostům, kteří aktuálně hrají dobře a mají silnější tým, že budou mít v zápase více chuti a vyhrají v Praze. Hraju výhru hostů a v zápase by mohly padnout alespoň 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Sparta Praha – AC Milán
Súťaž:
Evropská liga
Čas zápasu: 10.12.2020 21:00
Tip:
2 and over 1.5
Kurz: 1.78
Bookmaker: Tipsport

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy