Sparta Praha – AC Milán (analýza + tip na zápas)

Sparta Praha – AC Milán (analýza + tip na zápas)

Ve skupině H se Sparta doma rozloučí s Evropskou ligou v zápase s AC Milán. Domácímu celku už nejde o postup, ale bude chtít překvapit giganta v prestižním zápase.

Na 1. místě ve skupině je Lille, které získalo zatím 11 bodů a ještě ve skupině neprohrálo. Právě Lille v předešlém zápase zatarasilo cestu Sparty do vyřazovací fáze vítězstvím 2:1. Zápas se pro Spartu vyvíjel velmi dobře, když dlouho vedla v zápase 1:0, ale červená karta se ukázala být osudová a francouzský tým otočil stav utkání na konečných 2:1 a postoupil dál. Milánu patří 2. místo a jeho domácí zápas proti Celticu se také vyvíjel špatně od úvodu, kdy rychle prohrával už 0:2, ale dokázal perfektně otočit stav na konečných 4:2. Sparta byla po 2 prohrách na dně tabulky, ale následně dokázala dvakrát přesvědčivě zdolat Celtic, a zůstala tak ve hře o postup, bohužel nestačilo to. V prvním měření sil doma vyhrálo Milán nad Spartou hladce 3:0. O víkendu Sparta navíc prohrála rozdílem třídy doma v derby zápase se Slavií 0:3 a určitě jí to nepřidá na pohodě. Domácímu celku se jinak v předešlých měsících konečně dařilo, tak uvidíme jak se vzpamatují z předešlých dvou proher.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných zápasů těchto celků je lepší pro Milán, které třikrát vyhrálo a dvakrát se body dělily. Více věřím hostům, kteří aktuálně hrají dobře a mají silnější tým, že budou mít v zápase více chuti a vyhrají v Praze. Hraju výhru hostů a v zápase by mohly padnout alespoň 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Sparta Praha – AC Milán
Súťaž:
Evropská liga
Čas zápasu: 10.12.2020 21:00
Tip:
2 and over 1.5
Kurz: 1.78
Bookmaker: Tipsport

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.