Španělsko – Kostarika ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Španělsko – Kostarika ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Ve druhém zápase E skupiny Mistrovství světa se ve středu večer utkají Španělsko a Kostarika. První jmenovaný tým je obrovským favoritem v zápase a podle mě i adeptem na prvenství ve skupině.

Španělsko zažilo plodné roky, když ne tak dávno ovládlo MS a EURO, ale pak přišel jakýsi herní úpadek, ale zdá se, že opět svítá na lepší časy. Forma Španělů narůstá a na předchozím EURE se probojovala do semifinále. Ovládli i Ligu národů, kde v posledním zápase pozdním gólem vyhráli u rivala v Portugalsku 1:0 a zajistili si postup do semifinále LN. Z předešlých 5-ti duelů mají na kontě 4 výhry a prohru se Švýcarskem. V předchozím přípravném souboji porazili 3:1 Jordánsko. Kostarika spoléhá na svého brankáře Navase, který je největší hvězdou a na turnaj postoupila přes baráž, kde zdolala Nový Zéland 1:0. Následně v přípravě remizovala 2:2 s Jižní Koreou, zdolala Uzbekistán 2:1 a v předchozím zápase i Nigérii 2:0. Kostarika má určitou kvalitu, aby byla důstojným soupeřem ve skupině i pro favority.

Obě země se setkaly třikrát, přičemž Španělsko vyhrálo dvakrát a jednou se zrodila remíza. Zkusím trochu odvážnější tip v lepším kurzu, že Španělsko vyhraje oba poločasy.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Španělsko – Kostarika
Súťaž:
Mistrovství světa
Čas zápasu: 23.11.2022 17:00
Tip:
Španělsko vyhraje oba poločasy: Ano
Kurz: 2.26
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.