Slovensko – Rusko (analýza + tip na zápas)

Slovensko – Rusko (analýza + tip na zápas)

Třetí vystoupení ve skupině H čeká na oba celky a ve vzájemné konfrontaci přivítá Slovensko doma Rusko. I díky špatnému vstupu do kvalifikace je poměrně jasný favorit hostující tým.

Slovensko odehrálo úvodní 2 duely proti outsiderem skupiny a v obou případech tyto měření sil skončily blamáží. Domácí tým pouze remizoval na Kypru 0:0 a následně doma remizoval s Maltou 2:2, když poměrně rychle šokující prohrával již 0:2. Absence Hamšíka ve středu pole a Lobotky se ukázaly jako citelné. V zápase proti Maltě nenastoupili hráči z Bundesligy, ale to není výmluva. Tihle soupeři se musí zdolat, pokud chce tým pomýšlet na postup na Mistrovství světa v tvrdé konkurenci soupeřů ve skupině. Domácí tým z předešlých 5-ti duelů dvakrát vyhrál, jednou prohrál a dvakrát remizoval. Zkažený start a 4 ztracené body s nejslabšími celky nevěští nic dobrého a šance na postup se snížily již v úvodu. Rusko si v úvodních dvou duelech napravilo chuť po nepříliš vydařené Lize národů a povinně vyhrálo na Maltě 3:1 a doma zdolalo v pěkném zápase 2:1 také Slovinsko. Aktuálně předváděná hra Slovenska a Ruska se nedá porovnávat a musím říct, že hosté se mi moc líbily směrem dopředu.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti duelů je doslova vyrovnaná. Oba týmy si připsali na konto po 2 výhry a jednou se body dělily. V předešlém zápase Slovensko zdolalo Rusko 2:1 ve skupině EURO 2016. Bohužel teď to vidím pro domácí tým špatně, protože hra, kterou předvádí je žalostná. Věřím, že Rusko zvítězí.

Tip na zápas

Zápas: Slovensko – Rusko
Soutěž:
Mistrovství světa – Kvalifikace
Čas zápasu: 30.03.2021 20:45
Tip:
2
Kurz: 1.82
Bookmaker: iFortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.