Slovensko – Kypr ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Slovensko – Kypr ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Ve skupině H ještě zůstanu a podíváme se na zápas Slovenska, které přivítá Kypr. Domácí tým je favorit na vítězství a musí vyhrát, pokud si chce zachovat šanci na postup ze skupiny.

Slovensko zatím hlavně v konkurenci Chorvatska, Ruska a Slovinka zaostává a patří mu pouze 4. místo se ziskem 6 bodů. Vedoucí Rusko má spolu s Chorvatskem 10 bodů a Slovinsko 7 bodů, takže náskok soupeřů stále není tak velký. Domácí celek má po 5-ti odehraných duelech na kontě 6 bodů a připsal si jen jedinou výhru, jednou prohrál a třikrát remizoval. V úvodu Slovensko dvakrát zaváhalo a právě tyto body ho možná budou stát postup na MS. Remíza na Kypru 0:0 a následná remíza 2:2 doma s Maltou jsou výsledky, s jakými se nepočítalo. Od domácího týmu přišlo herní zlepšení a po dvou zaváháních doma zdolalo Rusko 2:1. Následně přišla remíza 0:0 ve Slovinsku, kde Slováci dvakrát trefili tyč, měli větší šance a zasloužili si vyhrát. V předešlém zápase doma smolně podlehlo Chorvatsku 0:1, když dostalo gól pozdě v 86. minutě. Domácí byli lepším týmem a byl to jejich nejlepší herní projev po dlouhém čase. Zápasu by svědčila remíza. Kypr je na posledním místě se ziskem 4 bodů, když třikrát prohrál, jednou vyhrál a jednou remizoval. Nejlepší výkon podal doma proti Slovinsku, které zdolal 1:0.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti duelů je velice vyrovnaná, přičemž si oba týmy připsaly na konto shodně po 2 výhry a jednou se body dělily. Cyprus nevstřelil gól ve čtyřech zápasech po sobě a věřím Slovákům, že to využijí a zvítězí. Pokud podají výkon jako proti Chorvatsku, tři povinné body musí získat.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Slovensko – Kypr
Súťaž:
Mistrovství světa – kvalifikace
Čas zápasu: 07.09.2021 20:45
Tip:
1 and over 1.5
Kurz: 1.66
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.