Slovensko – Chorvatsko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Slovensko – Chorvatsko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Zajímavý zápas by mohl přinést souboj, v němž Slovensko přivítá Chorvatsko. Mírný favorit na zisk tří bodů jsou hosté, ale domácí celek jim má co vracet po předešlé kvalifikaci.

Chorvatsko má společně s Ruskem na kontě shodně 7 bodů, ale Chorvatsko má lepší skóre. Hosté vstoupili do kvalifikace špatně a nečekaně prohráli 0:1 ve Slovinsku. Následně doma dvakrát získali povinné body po výhrách 1:0 nad Kyprem a 3:0 nad Maltou. V předešlém zápase remizovali ve vyrovnaném souboji v Rusku 1:1. Chorvatsko nastoupí na Slovensku bez Modriče. Slovensko je na 3. místě se ziskem 6 bodů a úvod kvalifikaci zbabralo, když remizovalo 0:0 na Kypru a velké selhání nastalo doma po remíze 2:2 s Maltou, která vedla již 2:0. Po špatném startu dokázalo nečekaně zdolat doma 2:1 Rusko a o to větší škoda ztráty bodů s outsiderem. V předešlém zápase remizovalo 1:1 ve Slovinsku a v zápase mělo i kus smůly, když dvakrát trefilo konstrukci brány a zahodilo dvě čisté příležitosti. Ve hře Slovenska ale bylo vidět zlepšení ve hře směrem dopředu.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti duelů je lepší pro hosty, kteří vyhráli čtyřikrát a jednou se body dělily. V předešlé kvalifikaci dokázalo Chorvatsko uspět v Trnavě 4:0 a doma v odvetě 3:1. Myslím, že Chorvaté již nejsou tak nebezpeční jako byly a tak zkusím tip, že Slovensko se vyburcuje a doma neprohraje, protože soupeři má co vracet.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Slovensko – Chorvatsko
Súťaž:
Mistrovství světa – kvalifikace
Čas zápasu: 04.09.2021 20:45
Tip:
1X
Kurz: 1.87
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.