Slovensko – Chile ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Slovensko – Chile ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V domácím přátelském zápase nastoupí fotbalisté Slovenska v neděli proti zajímavému soupeři z Jižní Ameriky a bude jím Chile. Kurzy na zápas jsou poměrně vyrovnané, ale hosté jsou mírní favorit.

Tak jako Slovákům, i Čilanům ušla místenka na MS do Kataru, kde nepostoupili. Chile obsadilo v nabité kvalifikaci jen 6. místo a nezahrálo si ani baráž. Hosté neprožívají nejlepší období a nevyhráli už 5 zápasů v řadě. Konkrétně zaznamenaly 4 prohry a jednu remízu. Před pár dny se představili v přípravném zápase u našich severních sousedů z Polska, kde prohráli pozdním gólem 0:1. Slovensko se bude v tomto zápase loučit se svou ikonou Markem Hamšíkem, který reprezentační kariéru tímto duelem ukončí. Slováci z předchozích 5-ti duelů vyhráli pouze jednou, následně dvakrát prohráli a remizovali. V předchozím kole vedli v Černé Hoře nadějně 2:0, ale nezvládli závěr zápasu, ktorý skončil remízou 2:2.

Obě reprezentace se utkaly také v přípravném duelu v roce 2009, těsně před MS 2010 v JAR. Tehdy Chile vyhrálo těsně 2:1. Hosté mají momentálně horší formu než před lety a proto zkusím tip, že 1. poločas nebo zápas skončí remízou.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Slovensko – Chile
Súťaž:
Přípravné zápasy
Čas zápasu: 20.11.2022 13:30
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Remíza
Kurz: 1.60
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.