Slovensko - Česko (analýza + tip na zápas)

Slovensko - Česko (analýza + tip na zápas)

V posledním zápase skupiny se představí oba celky, Česko nastoupí proti Slovensku a prohra Švédska v prodloužení s Ruskem znamená, že oba týmy mají již jistou účast ve čtvrtfinále.

Šampionát je neskutečně vyrovnaný a v základních skupinách přinesl několik překvapení a nebylo jich málo. Obrovským překvapením je neúčast Švédska ve čtvrtfinále po prohře s Ruskem, což potěšilo určitě příznivce na Slovensku a Česku. Švédsko potřebovalo na postup 3 body a naději jim nechávala také případná výhra v prodloužení, ale to se nestalo a Švédové prohráli po nájezdech. Pokud by Švédsko vyhrálo za 2 body, tak Česko by muselo v zápase se Slovenskem získat alespoň bod. Tohle sousedské derby tedy nebude o postupovém boji, ale stále půjde o atraktivnost zápasu. Česko v předešlém zápase potřebovalo zdolat Dánsko, nejlépe za 3 body, což se mu nepodařilo. Sice bylo lepším týmem, ale 2 body Česko ukradlo až po nájezdech. Slovensko v předešlém zápase se Švédskem začalo dobře a vyhrálo úvodní třetinu 1:0, ale zápas smolně prohrálo 1:3. Nemusí to však vadit, protože vše dobře dopadlo a truchlit může Švédsko. Osobně si myslím, že v tomhle měření sil nebudou žádné tvrdé souboje a i když se jedná o derby, tak oba celky dají přednost šetření sil na čtvrtfinále.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je dominantní ve prospěch Česka, které vyhrálo všechny zápasy. V zápase nepotřebuje ani jeden tým nahánět body a proto si myslím, že půjde o poměrně vyrovnaný duel. Zkusím proto tip, že 1. třetina, nebo zápas skončí remízou.

Tip na zápas

Zápas: Slovensko - Česko
Soutěž:
Mistrovství světa v hokeji 2021
Čas zápasu: 01.06.2021 15:15
Tip:
Výsledek 1. třetiny nebo zápasu: Remíza
Kurz: 1.85
Bookmaker:Tipsport

TOP sázkové kanceláře v ČR a bonusy
Sázková kancelářVstupní bonus + peníze zdarmaZískat bonus
50.000 Kč + 150 Kč zdarma Registrovat se
600 Kč + 300 Kč zdarma Registrovat se
2.000 Kč + 200 Kč zdarma Registrovat se
5.000 Kč + 500 Kč zdarma Registrovat se
10.000 Kč + 500 + 500 Kč zdarma Registrovat se