Slovan Bratislava – Olympiakos ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Slovan Bratislava – Olympiakos ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V odvetě play-off Evropské Ligy se představí Slovan doma proti Olympiakosu a má před sebou náročnou odvetu, protože má co dohánět a v domácím prostředí, kde je opět outsider.

Slovan prohrál v prvním zápase v Pireu 0:3 a výsledek je ještě dobrý, nakolik brankář Chovan chytil minimálně 2 čisté šance za stavu 0:0. Škoda, že tyto momenty nenakopli Slovan, který dopředu neukázal téměř nic a nevystřelil na bránu v zápase. Slovan hrál určitě proti velké kvalitě, ale i tak se o výsledek mohl poprat více. Stejně prohrával rovněž v Bernu a dokázal zkorigovat výsledek na 3:2, ale zde se to nestalo. Odveta bude zřejmě pro Slovan jen formalitou, protože kvalita soupeře a náskok je vysoký. Přes víkend Slovan v domácí lize vyhrál v Seredi těsně 1:0 a upevnil si tak prvenství v tabulce. Slovan po případném neúspěchu v kvalifikaci EL bude hrát alespoň novou soutěž, kterou je EKL, kde už má skupinovou fázi jistou. Olympiakos stále neodstartoval domácí soutěž a tak ho rovnou čeká odvetný duel v Bratislavě, kde je opět favorit na výhru.

Všechny 3 předešlé vzájemné souboje vyhrál v minulosti Olympiakos. Slovanu se v těchto duelech nepodařilo soupeři vstřelit ani gól a pokud předvede stejně bezduchý výkon jako venku, tak se to může zopakovat. Věřím opět hostům, že vyhrají a tipuji 2.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Slovan Bratislava – Olympiakos
Súťaž:
Evropská liga – kvalifikace
Čas zápasu: 26.08.2021 20:45
Tip:
2
Kurz: 1.89
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.