Slovácko – Plzeň (analýza + tip na zápas)

Slovácko – Plzeň (analýza + tip na zápas)

Podíváme se do české nejvyšší soutěže, kde Slovácko doma přivítá Plzeň, která nedávno prožívala poměrně velkou herní krizi. Aktuálně se však nedaří domácímu celku.

Plzeň je průběžně na 5. místě se ziskem 20 bodů a určitě to není to, co v tomto klubu každý očekává. Aktuálně Plzeň nemá kvalitou na Slavii, přičemž na ni ztrácí už 9 bodů. V předešlých zápasech zaznamenali fotbalisté Plzně až 3 porážky a 1 remízu, navíc se jednalo o celky, které by Plzeň obvykle zdolala. Židle trenéra Guľu byla pořádně podlomena, ale v předešlém kole Plzeň doma gólově explodovala a smetla Teplice rozdílem dvou tříd 7:0. Myslím si, že taková vysoká výhra by mohla opět nakopnout sebevědomí hráčů k dobrým výkonům. Slovácko je soupeř, který je doma nepříjemný, ale momentálně se mu nedaří. V předešlých 5-ti duelech dvakrát vyhrálo, ale následně přišla remíza a 2 prohry. Právě tento pokles formy by měla znovu nabuzená Plzeň využít – alespoň podle mého názoru.

Bilance z předešlých 5-ti zápasů těchto 2 celků je doslova vyrovnaná, když si oba připsali po 2 výhry a jednou se body dělily. Právě předešlé 2 zápasy dokázalo vyhrát Slovácko, jakož v Plzni, tak i doma. Plzeň to nemívá s tímto týmem jednoduché, ale budu věřit jí, že teď vyhraje. Zkusím však opatrnější tip, že hosté vyhrají 1. poločas, nebo zápas.

Tip na zápas

Zápas: Slovácko – Plzeň
Soutěž:
1. Liga
Čas zápasu:
20.12.2020 16:00
Tip: Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Plzeň
Kurz:
1.70
Bookmaker: Tipsport

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.