Slavia - Příbram (analýza + tip na zápas)

Slavia - Příbram (analýza + tip na zápas)

V 2. kole české nejvyšší soutěže přivítá doma mistrovská Slavia hostující Příbram. Kdo bude v tomto měření sil jasný favorit, je snad každému jasné. Bude to také souboj týmů s odlišnými ambicemi.

Od Slavii se letos nečeká nic jiného, pouze zisk domácího ligového titulu do třetice. Konkurence ale bude zřejmě silná a to hlavně v podobě tradičních rivalů Sparty a Plzně. Plzeň už v minulé sezoně nedokázala smazat náskok Slavii, i když dokázala zdramatizovat boj do konce. Sparta měla výborný závěr sezony a dokázala uhrát pěkné 3. místo, plus získala domácí pohár. Slavia vstoupila do ligy velkolepě, když v Budějovicích vyhrála vysoko 6:0, takže zatím vede tabulku. Příbram je tím, který by neměl zamíchat karty na špici tabulky, naopak měl by být jedním z týmů, které opět budou okupovat dno tabulky. Možná nás však tento tým překvapí, na úvod však prohrál 1:3 doma s Teplicemi. Neočekávám, že by body ukořistil právě v tomto duely na trávníku top favorita.

Vzájemná bilance zápasů těchto týmů je dominantní ve prospěch domácího týmu, který pětkrát vyhrál. V předešlých 5-ti duelech Slavia dokázala tomuto týmu vstřelit 18 branek, přičemž inkasovala jen třikrát. Po kanonádě z předešlého kola opět očekávám vyšší vítězství domácího týmu, proto zkusím tip, že Slavia vyhraje v handicapu, alespoň o 3 góly.

Tip na zápas

Zápas: Slavia - Příbram
Soutěž:
1. Liga
Čas zápasu: 29.08.2020 19:30
Tip:
Slavia Praha HCP (-2.5)
Kurz: 1.55
Bookmaker: iFortuna

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy