Slavia Praha – Legia ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Slavia Praha – Legia ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V kvalifikaci Evropské Ligy se představí Slavia Praha doma a přivítá Legii Varšava. Favorit na výhru a také na postup je domácí tým, kterému kurz klesá, ale i hosté ukázali kvalitu a hráli v předkolech LM dobře.

Slavia se ani letos nepředstaví v Lize mistrů a po loňském vypadnutí s Midtjyllandem neuspěla proti maďarskému Ferencvárosi. Slavia byla adeptem na postup, ale v Budapešti prohrála 0:2, přesto, že byla lepším týmem. Podobný scénář se opakoval i v domácí odvetě, no Slávia zvítězila navzdory převaze jenom 1:0 a to nestačilo. V lize má po třech duelech na kontě 9 bodů a v předchozím kole vyhrála na trávníku Mladé Boleslav 2:0. Legia v úvodu kvalifikace vyřadila norské Bodo/Glimt, když venku vyhrála 3:2 a doma 2:0. Následně si poradila s estonskou Florou, kterou dvakrát zdolala 1:0. Nestačila na silné Dynamo Záhřeb, přičemž to vypadalo nadějně, protože venku uhrála remízu 1:1, ale doma odvetu nezvládla a prohrála 0:1. V domácí lize má na kontě 6 bodů, protože dvakrát vyhrála a jednou prohrála. O víkendu vyhrála na trávníku Warty Poznaň 2:0.

Nenašel jsem žádný vzájemný zápas těchto dvou klubů, takže to bude vzájemná premiéra. Domácí celek je kvalitnější a zkušenější a měl by v Praze uspět. Tipuji, že Slavia vyhraje a v zápase padnou alespoň 2 góly.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Slavia Praha – Legia
Súťaž:
Evropská liga – kvalifikace
Čas zápasu: 19.08.2021 19:00
Tip:
1 and over 1.5
Kurz: 1.90
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.