Slavia Praha - Jablonec (analýza + tip na zápas)

Slavia Praha - Jablonec (analýza + tip na zápas)

V rámci 26. kola české nejvyšší soutěže se na domácím trávníku představí lídr ligy Slavia, která přivítá Jablonec. Domácí celek je zatím na čele tabulky s dostatečným náskokem. Aktuálně má na kontě 61 bodů, tedy má 11 bodový náskok před druhou Plzní. Jablonec je na 3. místě se ziskem 43 bodů.

Slavia je mistr z předešlé sezóny a vypadá to tak, že v tomto ročníku by titul opět mohla obhájit. Náskok, který aktuálně má je velmi slibný. Nedávno ji však postihly i nějaké ty zaváhání. Z předešlých 5-ti soubojů dokázala Slavia dvakrát vyhrát, dvakrát přehrát a jednou remizovat. V předchozím kole její hráči dokázali zvítězit na trávníku Mladé Boleslavi. Jablonec přežil nedávno také kolísavé období. S předešlých 5-ti zápasů dokázal dvakrát vyhrát, dvakrát remizovat a jednou přehrát. V předchozím kole doma dokázali zdolat trápící se Zlín těsně 1:0. Byla to poměrně cenná výhra pro Jablonec, protože od 48. minuty hráli oslabení po červené kartě. Aktuálně mají tedy oba tyto celky velmi podobnou bilanci.

Vzájemná bilance zápasů mezi těmito dvěma celky vyznívá o kousek lépe pro Slavii, která třikrát vyhrála. Dvakrát vyhrál také Jablonec, ale bylo to ještě v roce 2018. Předešlé 3 zápasy vyhrála Slavia, přičemž v nich od Jablonce inkasovala jen jeden gól. I když forma Slavii po zimní přestávce po odchodu několika hráčů jaksi pokulhávala, budu věřit domácím, že zvítězí. Navíc by v zápase mohly padnout alespoň 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Slavia Praha - Jablonec
Soutěž:
1. Liga
Čas zápasu: 30.05.2020 20:00
Tip:
1 and over 1.5
Kurz: 1.87
Bookmaker:iFortuna

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 3.000 Kč. Fortuna vám dá dalších 6.00 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

zdravím, na to slúži táto sekcia alternatívny link bet365
Zablokovaný účet na Bet365 (nedá sa doň prihlásiť)
J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku