Slavia Praha - Jablonec (analýza + tip na zápas)

Slavia Praha - Jablonec (analýza + tip na zápas)

Šlágrem kola české nejvyšší fotbalové soutěže bude souboj vedoucí Slavie, která přivítá zatím velmi dobře hrající Jablonec. Domácí tým bude v zápase poměrně jasný favorit, ale hosté mají kvalitu, aby přispěly svým výkonem k výbornému zápasu.

Domácí celek je lídrem soutěže si ziskem 44 bodů. Pokud správně počítám, tak z předešlých 13-ti duelů Slavia 12 vyhrála a jen jednou doma remizovala s Brnem 1:1. V předchozím kole pocítil sílu Slavie také Zlín, který jí doma podlehl 2:6. Slavia je pro mě jednoznačně nejkvalitnější celek v domácí lize. Navíc svou kvalitu ukázala rovněž ve skupině Ligy mistrů, nebo ve skupině Evropské ligy, kde mimochodem postoupila dál a dala jasně najevo, že dokáže potrápit i papírově silnější týmy. Líbí se mi, že Slavia dokáže vždy stabilizovat kádr na vysoké úrovni, i když přes prostupové období odejdou někteří kvalitní hráči do jiných klubů. Skóre 48:8 v domácí lize hovoří jasně, tak málo branek nedostal nikdo ani jen zdaleka. Jablonec je na 2. místě se ziskem 35 bodů a na domácí celek ztrácí 9 bodů. Z předešlých 9-ti duelů jednou remizoval a 8 zápasů vyhrál, takže má také ohromnou formu. V předchozím kole otočil doma duel na těžkém terénu za hustého sněžení a zdolal Přibram 2:1.

Vzájemná bilance zápasů těchto dvou týmů je však pro Jablonec jakoby zakletá, protože prohrál 6 předešlých duelů. Slavii vstřelil jen jediný gól a odnesl si z těchto soubojů hrozivé skóre 1:17. Předešlé 2 zápasy doma Slavia navíc vyhrála hodně vysoko 5:0 a 4:0. I proto budu opět věřit domácím, ale věřím, že Jablonec skóruje také. Hraju jednotku a v zápase by mohly padnout alespoň 3 góly.

Tip na zápas

Zápas: Slavia Praha - Jablonec
Soutěž:
1. Liga
Čas zápasu: 31.01.2021 18:30
Tip:
1 and over 2.5
Kurz: 1.99
Bookmaker:Tipsport

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy