Slavia Praha - Jablonec (analýza + tip na zápas)

Slavia Praha - Jablonec (analýza + tip na zápas)

V Česku se v předchozím kole rozhodlo předčasně o domácím titulu, který opět získala Slavia po výhře 1:0 nad Plzní. Slavia má na kontě 78 bodů, což je velmi slibný náskok před druhou Plzní. Jablonec je zatím na 4. místě se ziskem 50 bodů. Krom toho hosté nemají v této chvíli nejlepší formu.

Domácí celek by do tohoto duelu měl vstoupit dobře naladěný, nakolik mistrovské oslavy proběhly 3 kola před koncem soutěže. Plzeň táhne šňůru 3 důležitých výher v řadě. I když zažila menší pokles formy, tak dokázala zabrat ve správném čase, a dokázala si udržet na čele snubní náskok, který měla před Plzní. Po výhře v klíčovém zápase nad Plzní přijde soupeř, který má menší kvalitu, navíc nemá takovou formu. Jablonec z předešlých 5-ti duelů dvakrát vyhrál, dvakrát prohrál a jednou remizoval. Znamená to, že z předešlých 3 duelů dokázal vytěžit jen bod. Navíc Slavia to na svého soupeře ví, jak se tak dívám na vzájemné zápasy.

Vzájemná bilance zápasů těchto dvou celků je jasně lepší ve prospěch domácího celku, který až čtyřikrát vyhrál a jednou vyhrál Jablonec - bylo to však ještě v roce 2018. Navíc má Jablonec hrozivé skóre 1:11 proti Slavii z předešlých 4 zápasů. Vše nasvědčuje tomu, že Slavia tohoto soupeře zdola také v tomto měření sil. Je možné, že v tomto zápase dostanou šanci také hráči z lavičky, ale já věřím, že Slavia doma vyhraje přesto v handicapu, tedy alespoň o 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Slavia Praha - Jablonec
Súťaž: 1. Liga - skupina o titul
Čas zápasu: 28.06.2020 19:00
Tip:
Slavia Praha HCP (-1.5)
Kurz: 2.36
Bookmaker:iFortuna

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 3.000 Kč. Fortuna vám dá dalších 6.00 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

zdravím, na to slúži táto sekcia alternatívny link bet365
Zablokovaný účet na Bet365 (nedá sa doň prihlásiť)
J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku