Slavia Praha – Ferencváros ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Slavia Praha – Ferencváros ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Ve 3. předkole Ligy mistrů se na domácím trávníku představí Slavia, která má před sebou náročnou odvetu a přivítá Ferencváros. Domácí klub je obrovský favorit na vítězství, no aktuálně už ne na postup.

Slavia byla před úvodním zápasem v Budapešti mírným favoritem, přičemž prohrála nečekaně 0:2 a nepodařilo se jí vstřelit ani gól, přes větší aktivitu a převahu. Domů si tak odnesla nepříjemnou prohru a tuto ztrátu musí dohánět. Nepříjemné pro Slavii by bylo, kdyby v odvetě Ferencváros vstřelil gól, ale gól na trávníku soupeře má podle nových pravidel stejnou hodnotu. Slavia měla v sobotu doma odehrát ligový zápas proti Olomouci, ale zápas byl odložen pro pohárové povinnosti Slavie v LM. Ani Ferencváros nehrál ligový zápas, takže nejbližší soupeř bude opět Slavia, která bude mít těžký úkol zastavit rozjetého soupeře. Výhodou maďarského týmu je, že absolvoval již dvě předkola LM, v nichž obstál suverénně. Úvodem vyřadil hladce Prištinu po výsledcích 3:0 a 3:1 a později Zalgris 2:0 a 3:1. Tito soupeři nedosahovaly kvalitu Slavie, ale přesto Ferencváros ukázal, že má formu a sebevědomí a Slavii zdolal.

Slavia je v domácím prostředí obrovský favorit na vítězství, po úvodním zápase až nečekaně velký. Kvalita je na straně českého mistra, který to určitě nebude mít lehké, ale věřím, že doma zvítězí a v zápase padnou alespoň 2 góly.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Slavia Praha – Ferencváros
Súťaž:
Liga mistrů – kvalifikace
Čas zápasu: 10.08.2021 19:00
Tip:
1 and over 1.5
Kurz: 1.72
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.